Pałac Kensington opublikował właśnie nowy portret młodego księcia, który 22. lipca kończy 10 lat. Książę George wygląda jak młody mężczyzna!

Księżna Kate pochwaliła się TYM zdjęciem księcia George’a

Najstarszy syn księcia Williama i Kate Middleton uśmiecha się do kamery, siedząc na betonowych schodach rezydencji w Windsorze. Blado-niebieska koszula i zielone spodnie, a do tego brązowe buty. Te wyglądają na mocno znoszone, co jeszcze bardziej zwraca uwagę na, mimo wszystko, mocne stąpanie po ziemi rodziny królewskiej.

Zdjęcie urodzinowe księcia George’a zostało zrobione na początku tego miesiąca przez Millie Pilkington, która wykonała również najnowsze portrety urodzinowe dla księżniczki Charlotte (8 l.) i księcia Louisa (5 l.).

Przyszły król skończył 10 lat!

Księżna Walii, która przez lata robiła zdjęcia urodzinowe swoich dzieci, urodziła przyszłego króla w lipcu 2013 roku. 2 lata później na świat przyszła Charlotte, a w 2018 roku Louis.

Książę George znów skradł światła fleszy

Książę George miał przez ostatni okres trudny czas, jak na takiego malca.Nie tylko zmienił szkołę, przechodząc z Thomas’s Battersea’a do Lambrook School w sierpniu 2022 roku, ale jego prababka, królowa Elżbieta II, zmarła w następnym miesiącu w wieku 96 lat. George i 8-letnia Charlotte byli obecni na pogrzebie.

A do tego 10-latek jest w pełni świadomy swoich aktualnych, a także przyszłych obowiązków jako monarchy. Na pewno dla dziecka jest to ogromne obciążenie.

Księżniczka Charlotte i książę George idą do szkoły

księżniczka Charlotte, książę George/fot. FORUM

książę William, książę George, królowa Elżbieta II, książę Karol na świątecznym spotkaniu

książę William, książę George, królowa Elżbieta II, książę Karol/fot. FORUM