Hailey Bieber przybyła na wczorajszą galę „Elle” w czarnej kreacji od Miu Miu ozdobionej interesującym białym kołnierzykiem. Zarówno jej fryzura jak i cała stylizacja nawiązywała do „starego stylu Hollywood”. Trzeba przyznać, że wyglądała naprawdę pięknie i zupełnie inaczej niż zazwyczaj.

W Polsce większość wyśmiałaby stylizację Hailey Bieber. W LA kreuje trendy?

Hailey Bieber na gali „Elle”

Hailey była gwiazdą okładki ELLE na początku tego roku i rozmawiała z magazynem o tym, jak zmieniło się małżeństwo jej i Justina, gdy poddawali się kwarantannie podczas pandemii koronawirusa. Opisała ich pierwszy rok małżeństwa przed COVID jako „bardzo trudny”.

„Cały czas dowiaduję się nowych rzeczy o nim, o sobie io naszym związku” – powiedziała. „Czy mamy małe kłótnie i inne rzeczy, nad którymi czasami musimy przepracować? Tak, oczywiście, ale to naprawdę nigdy nie przypomina pracy, ponieważ tak bardzo go kocham. Widzę się z nim na zawsze”.

Hailey Bieber jest W CIĄŻY?! Fani oszaleli pod zdjęciem, które dodał Justin

Hailey przyznała, że ​​chociaż wiele związków z Hollywood zawodzi, wierzy w ich: „Myślę, że każdy związek może zawieść, Hollywood lub nie” – powiedziała. „Czy w oczach opinii publicznej jest trudniej? Absolutnie. Ale myślę, że my dwoje jesteśmy ugruntowani naszą wiarą. Nie mówię, że to ta łatwa i łatwa rzecz, która nie wymaga pracy. Rozmawiamy z terapeutą. Robimy to, co musimy.

„Cały czas dowiaduję się nowych rzeczy o nim, o sobie io naszym związku” – kontynuowała. „Czy mamy małe bójki i inne rzeczy, nad którymi czasami musimy przepracować? Tak, oczywiście, ale to naprawdę nigdy nie przypomina pracy, ponieważ tak bardzo go kocham. Widzę z nim na zawsze”.

Biebierowie nigdy nie wyglądali tak dobrze, jak wczoraj! Hailey miała suknię do ziemi

Poniżej znajdziecie zdjęcia Hailey na wielkiej gali. Dajcie znać w komenarzach, w jakim wydaniu bardziej Wam się podoba.

Hailey Bieber attends the 27th annual ELLE Women in Hollywood Celebration at the Academy Museum of Motion Pictures in Los Angeles, California, U.S. October 19, 2021.,Image: 638810457, License: Rights-managed, Restrictions: , Model Release: no, Credit line: MARIO ANZUONI / Reuters / Forum

Hailey Bieber attends the 27th annual ELLE Women in Hollywood Celebration at the Academy Museum of Motion Pictures in Los Angeles, California, U.S. October 19, 2021.,Image: 638810448, License: Rights-managed, Restrictions: , Model Release: no, Credit line: MARIO ANZUONI / Reuters / Forum

Hailey Bieber fot. The Mega Agency / Forum

Justin Bieber i Hailey Bieber po gali MTV VMA fot. Backgrid USA / Forum

Beverly Hills, CA – Hailey Bieber dons some midriff after a trip to a skincare center with Justin Bieber
*UK Clients – Pictures Containing Children
Please Pixelate Face Prior To Publication*,Image: 620022598, License: Rights-managed, Restrictions: , Model Release: no, Credit line: BACKGRID / Backgrid USA / Forum