Odkąd Rihanna urodziła, kuse spódniczki i odkrywające brzuch topy zamieniła na ogromne, dużo za duże bluzy i spodnie. Jednak na 34. urodziny swojego partnera, rapera A$AP Rocky’ego zrobiła wyjątek. Riri zaprezentowała się w eleganckiej sukience odkrywającej nogę.

Rihanna odsłania ciało po ciąży

Rihanna i A$AP wybrali się na urodzinową kolację do restauracji w Los Angeles. Rihanna błysnęła nogami w odważnej sukience, którą połączyła ze skórzaną kurtką oversize. Rozcięcie na wysokości ud i głęboki dekolt podkreślały walory jej ciała.

OMG! Prawie naga Rihanna w restauracji

To duża zmiana, po tym ja w ostatnim czasie zakładała ciągle wielkie, męskie ubrania. Rihanna i jej partner zostali rodzicami w maju, ale jeszcze nie ujawnili imienia ani wizerunku dziecka.

Rihanna w NAJDZIWNIEJSZYCH butach nadchodzącego sezonu

Podobno aktualnie Rihanna jest skupiona na pracy nad długą odkładanym albumem. Podobno zbiega się to z ogłoszoną tydzień temu wiadomością, że Rihanna wystąpi w przerwie słynnego finału SuperBowl.

Jak podoba się Wam Riri w takim wydaniu?

 

Los Angeles, CA – Forum

Los Angeles, CA – Rihanna is a loving girlfriend as she throws a birthday dinner for her boyfriend ASAP Rocky’s 34th birthday at Olivetta in / Forum

Los Angeles, CA -/ Forum