Widzowie „Dance Dance Dance” aż do 11 kwietnia będą mogli śledzić taneczne poczynania gwiazd próbujących w najdrobniejszym szczególe odwzorować choreografie do największych światowych hitów. Odcinki zrealizowane przed kilkoma tygodniami podzielono na segmenty – Duety i Solówki, które będą emitowane odrębnie, a nie tego samego wieczoru jak było dotychczas.

Dance Dance Dance: Uczestnik wdał się w DYSKUSJĘ z jury (WIDEO)

W związku ze zmianami już dziś będziemy mogli zobaczyć wspólne występy czterech duetów – Ani Karczmarczyk i Mateusza Łapki, braci Rafała i Krzysztofa Jonkisz, Pameli Stefanowicz i Mateusza Janusza oraz Rafała Mroczka i Przemysława Cypryańskiego. To właśnie dzięki jednej z tych osób na scenie dojdzie do zabawnej wpadki, którą Ania Mucha skomentowała w swoim stylu, co już teraz możecie zobaczyć w naszym wideo.

Tak bardzo bym chciała, żeby mi szkło kontaktowe się wtedy przesunęło albo żebym tego nie zobaczyła… – zaczęła Anna Mucha.

Pomyłkę uczestnika próbował tłumaczyć Robert Kupisz.

Ale jak wyszedł z tego – zauważył juror.

Ale najpierw szpetnie przeklął – dodała od razu Anna Mucha.

Kto jest sprawcą zamieszania na scenie? Którzy uczestnicy „Dance Dance Dance” zdobędą najwięcej punktów? Odpowiedź już dziś o 20:00 w TVP2.

Przypomnijmy, że występy duetów poprzedzi specjalny odcinek „Dance Dance Dance The Best Of” będący podsumowaniem tanecznych zmagań uczestników drugiej edycji tanecznego show TVP2.

04.03.2020 WARSZAWA WAWER STUDIA ATM – REALIZACJA PROGRAMU DANCE DANCE DANCE
N/Z ANNA MUCHA – JUROR

04.03.2020 WARSZAWA WAWER STUDIA ATM – REALIZACJA PROGRAMU DANCE DANCE DANCE
N/Z ANNA MUCHA – JUROR