Popularne przerabianie zdjęć w aplikacji FaceApp robi furorę. Też zainstalowałeś tę aplikację? Zobacz co teraz ci zagraża.

Jak Kardashianki mogłyby wyglądać na STAROŚĆ – Babcia Kim i babcia Kylie

FaceApp – aplikacja pobierające nasze dane?

Na problem zwrócili wczoraj uwagę Vogule Poland, którzy wywołali nie małą dyskusję na swoim Instagramie. Wiele gwiazd poszła za modą, zainstalowała aplikację i postarzała się o 50 lat. Jakim kosztem?

Czy najpopularniejsza aplikacja do zakupów mobilnych jest tak rewelacyjna? Sprawdziliśmy

FaceApp to rosyjska aplikacja stworzona w Sankt Petersburgu, przez firmę Wireless Lab. Kilka lat temu w tym samym miejscu powstała inna aplikacja – FindFace, która miała służyć pobieraniu danych osobowych – później wykradaniu danych z komputera.

Czy to oznacza, że FaceApp powstała w tym samym celu?

FaceApp, na dobrą sprawę, nigdy jasno nie tłumaczył, do czego używa zdjęć użytkowników: w tym momencie firma nie jest zamieszana w żaden skandal dotyczący wykorzystania prywatnych danych, ale jest wielce prawdopodobnym, że każde zdjęcie, które robimy przy pomocy tej apki, pozostaje na ich serwerze i jest potencjalnie dostępne dla tych, którzy tego chcą – czytamy w NSS Magazine.

Ogromny skandal związany z Pokemon GO! Aplikacja zaprowadziła graczy do…

No cóż, dla wielu mleko już się rozlało. Trzeba jednak być bardziej czujnym na to, co się instaluje na swoim telefonie.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Drogi @maciej_dowbor. Przy Tobie ZAWSZE czuję się młodo i tak kobieco. Wiem, że czasami, żeby nie powiedzieć ZAWSZE, nie umiesz się pogodzić ze swoim wiekiem. Mam nadzieję, że TA SWOISTA terapia Ci w tym pomoże... W głębi serca wiem, że to takie piękne uczucie kiedy możesz drugiej stronie pokazać, że o niej myślisz i że niemal z drugą osobą współodczuwasz. 🤫🤭No cóż, tyle ostatnio w moich tekstach było o empatii. Czasami, ale tylko czasami nie sposób mi się oprzeć i po prostu złośliwą być muszę.😂😂😂A że Ty wciąż tyle prawisz o MOIM wieku- No cóż , patrząc na załączonym obrazku gołym okiem widać kto gorzej na tym wyszedł. 😂😂😂#jatezwzgodziezmoda #jestemtrendy #faceapp #mlodazona #dowborybehappy #dowborowelove #✌

Post udostępniony przez Joanna Koroniewska (@joannakoroniewska)

Wyświetl ten post na Instagramie.

A finalnie nie jest źle...😜 co myślicie?

Post udostępniony przez Dawid Wolinski (@dawid_wolinski_private)