Dawno niewidziana Gwen Stefani i  jej mąż Blake Shelton byli widziani na lotnisku w Los Angel we wtorek po południu, po relaksującej wycieczce do Oklahomy, gdzie mają rozległe ranczo położone pod małym miasteczkiem Tishomingo.

Gwen Stefani i Blake Shelton wysiadają z prywatnego samolotu

To jest życie! Prywatny samolot do dyspozycji zawsze wtedy, kiedy ma się na to ochotę. Choć ich życie zawodowe toczy się w Los Angeles, para gdy tylko może ucieka na wieś. Blake i Gwen mają tam ogromne ranczo.

Gwen Stefani pokazała zdjęcia ze ŚLUBU! Nietypowa kreacja i buty

To tam, w lipcu 2021 rokuj, para wzięła tam skromny ślub. Bo jak przyznała, nie chciała „cyrku”. Posiadłość pary była do tego doskonale przygotowana, bowiem na jej terenie znajduje się kaplica, nazwana na cześć Gwen. Nowożeńcom towarzyszyli jedynie najbliższych 40 0sób, a sama uroczystość miała bardzo rodzinny i intymny charakter.

Gwen Stefani pokazała PIERŚCIONEK ZARĘCZYNOWY. Jest wart FORTUNĘ

Gwen przez lata była kojarzona jako jedna z ikon popkultury, więc gdy związała się z gwiazdą muzyki country, ich relacja wywołała spore zamieszanie w mediach. Fani twierdzili, że „zupełnie do siebie nie pasują”. Jednak wbrew temu, co myśleli inni parze udało pogodzić się dwa światy – wielkomiejskie Los Angeles i małomiasteczkowy klimat rancza w rejonie Oklahoma.

Poniżej znajdziecie najnowsze zdjęcia pary. Pasują do siebie?

 

 

 

 

 

 

Van Nuys, CA – Credit line: Dsanchez/CPR / BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Van Nuys, CA – Lovebirds Qwen Stefani and Blake Shelton are back in Los Angeles after spending some time together in Oklahoma. Blake gets behind the wheel of his Silverado and Gwen takes the passenger seats as the couple deboards their plane at Van Nuys airport.
*UK Clients – Pictures Containing Children
Please Pixelate Face Prior To Publication*,Image: 654223284, License: Rights-managed, Restrictions: , Model Release: no, Pictured: Gwen Stefani, Credit line: Dsanchez/CPR / BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Van Nuys, CA -Credit line: Dsanchez/CPR / BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Van Nuys, CA – Credit line: Dsanchez/CPR / BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Van Nuys, CA – Credit line: Dsanchez/CPR / BACKGRID / Backgrid USA / Forum