Channing Tatum (39 l.) i Jessie J (31 l.) potwierdzili, że znowu są razem! Akor na swoim Instagramie udostępnił zdjęcie z wokalistką i widać, że nie mogą oderwać od siebie rąk. Ich miłość kwietnie, a Channing przy okazji wbija byłej żonie szpilkę. Wiadomo, że rozwód i podział obowiązków rodzicielskich pogorszył ich relację.

OMG! Channing Tatum musi bardzo kochać Jessie J skoro zdecydował się TO dla niej zrobić

Channing Tatum i Jessie J potwierdzili wielki powrót

Channing Tatum śmiałym ruchem oświadczył, że nie ma piękniejszej kobiety od Jessie J – porównując ją ze swoją „ex” żonę. Zgadza się, Channing i Jessie wrócili do siebie. Informowaliśmy, że wokalistka odwiedziła aktorka w LA po tym, jak się na krótko rozstali. Osoba z bliskiego otoczenia pary zdradziła, że „są zainteresowani tylko tym, co jest dla nich najlepsze. Kiedy coś się zmieni, będą zadowoleni z tego, jak wszystko się potoczy„.

Aktor na Instagramie udostępnił wspólne zdjęcie z Jessie J. Piosenkarka daje mu buziaka w policzek, a Tatum wygląda na zachwyconego. Jeden z Internautów napisał, że Jenna – była żona Channinga bardziej do niego pasowała. Aktor w długiej odpowiedzi podkreślił, że nie zależy mu na opinii osób niewspierających go.

Przy okazji dał do zrozumienia wszystkim, że nie ma bardziej zachwycającej i piękniejszej osoby niż Jessie. Tak, Tatum naprawdę dosadnie podkreślił, że opinia ta dotyczy również jego byłej partnerki. Swoją wypowiedź uzupełnił jedynie stwierdzeniem, że to są fakty.

Channing Tatum Jessie J

Fot.Instagram/channingtatum

Jenna jest nie tylko „byłą” Channinga, ale matką jego sześcioletniej córki, Evelyn. Rodzice wstrząsnęli opinią publiczną, gdy podali do informacji wiadomość o ich rozstaniu w kwietniu 2018 r., kończąc dziewięcioletnie małżeństwo.

Channing przy Jessie rozkwitł. Ona byłą przy nim, gdy toczył batalię w sądzie z byłą żoną.

View this post on Instagram

Sculpture of magic.

A post shared by Channing Tatum (@channingtatum) on

Lubicie ich razem?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Jessie J wpadła z wizytą do swojego ex; Channinga Tatuma! Szykuje się wielki powrót?

Channing Tatum i Jessie J już się rozstali? Znamy przyczynę rozpadu ich związku!

Channing Tatum udowadnia, że ma świetny kontakt z córką (ZDJĘCIA)

Channing Tatum Jessie J

Fot.Forum/Mega Agency

Channing Tatum Jessie J

Fot.Forum, Backgrid UK