Małgorzata Borysewicz dała się poznać dzięki 4. edycji programu „Rolnik szuka żony”, w którym jej udział zaowocował związkiem z Pawłem Borysewiczem. Para pobrała się w 2018 roku, a kilka miesięcy później po raz pierwszy zostali rodzicami i powitali na świecie syna, Rysia. Niebawem ich rodzina ponownie się powiększy.

Ania Stelmaszczyk z „Rolnika” w wyjątkowo KOBIECEJ sesji. Fani zachwyceni

Małgosia z „Rolnik szuka żony” o ludziach z nadwagą

Uczestniczka show TVP radosną nowiną pochwaliła się w Dzień Matki, a z czasem poinformowała, że tym razem urodzi córkę. Borysewicz nie szczędzi publikowania zdjęć z ciążowym brzuchem, po których widać, że rozwiązanie lada moment. Ciążowy brzuch zaczyna przeszkadzać Małgorzacie, która pożaliła się w mediach społecznościowych, że nie bardzo wie, w co ma się ubrać, żeby wyglądać i czuć się dobrze.

Jak by było takie szkolenie, jak ubrać się w 3 trymestrze ciąży i zachować normy urzędowe a przy tym kobiece- chętnie wzięłabym w nim udział. Co prawda oglądałam programy typu: metamorfozy, lekcje tego i tamtego, ale jakoś nie potrafię ich wcielić w życie. Sorry, że to powiem, ale kompletnie nie rozumiem jak osoby ze sporą nadwagą (takie z wyboru i zaniedbania, wynikającego z niewłaściwego odżywiania) potrafią się ubrać i dobrze się w czymś czuć, już nie mówiąc o samopoczuciu zdrowotnym, nie tylko wizualnym. (…) Wygląd w ciąży to drugoplanowa sprawa, najważniejsza to ta zdrowotna. Tak, czy siak nie mam żadnej cukrzycy ciążowej – napisała.

„Rolnik szuka żony” – zwiastun nowej edycji! Tego jeszcze NIE BYŁO w show!

Małgosi z „Rolnika…” zarzucono body shaming

Fragment o osobach z nadwagą oburzył wiele osób, które postanowiły zwrócić uwagę Małgosi Borysewicz.

  • Miałam o tobie inne zdanie… Jesteś osobą publiczną, więc przemyśl, zanim napiszesz coś, co urazi innych ludzi.
  • Życzę ci, piękna kobieto, byś nigdy nie musiała o sobie czytać takiego posta. Stygmatyzujesz osoby z nadwagą i otyłością. Sugerujesz zaniedbanie. #bodyshaming nie jest ok.
  • Uważasz, że cukrzyca ciążowa to wina przyszłej mamy? Bo tak to wybrzmiewa – komentowali.

Widocznie to nie spodobało się uczestniczce „Rolnika…”, bo postanowiła wyłączyć komentowanie owego wpisu. Internauci zaczęli jej to wytykać pod innym jej zdjęciem, gdzie przeniosła się dyskusja.

  • Odwagą się wykazałaś, blokując opcję komentowania pod najnowszym postem.
  • Pisze bzdety, a potem boi się konfrontacji …. ot celebrytka – czytamy pod wpisem.

Borysewicz wyznała, że zablokowała funkcję komentowania ze względu na to, że pojawiały się tam wulgarne treści.

ZOBACZ TEŻ:

Ilona i Adrian z „Rolnik szuka żony” mają KRYZYS w związku? Mówi się o ich rozstaniu

Krystyna Kamińska z Rolnik szuka żony wzięła ślub z UKOCHANĄ

View this post on Instagram

Jak by było takie szkolenie, jak ubrać się w 3 trymestrze ciąży i zachować normy urzędowe a przy tym kobiece- chętnie wzięłabym w nim udział🙄co prawda oglądałam programy typu: metamorfozy, lekcje tego i tamtego, ale jakoś nie potrafię ich wcielić w życie 😁sorry, że to powiem,ale kompletnie nie rozumiem jak osoby ze sporą nadwagą( takie z wyboru i zaniedbania, wynikającego z niewłaściwego odżywiania)potrafią się ubrać i dobrze się w czymś czuć, już nie mówiąc o samopoczuciu zdrowotnym, nie tylko wizualnym.Na chwilę obecną mniej na + niż w 1 ciąży , ale widzę 2 różnice: za 1 razem apetyt miałam pod koniec na początku nie, a teraz jest na odwrót. Tak samo z wyglądem: na początku pięknie, pod koniec – wiadomo 😀a teraz na początku źle, na finiszu zobaczymy😆1 rzecz- usta u przyszłych mam zawsze wyglądają inaczej. Cóż, zaczynacie mnie przepuszczać w kolejce, więc chyba jest coś na rzeczy❤️ Wygląd w ciąży to drugoplanowa sprawa, najważniejsza to ta zdrowotna. Tak, czy siak nie mam żadnej cukrzycy ciążowej, dzisiejszy dzień powiał optymizmem. A ja #urodziłamw2019#urodzew2020#jestemmamą#jestemżoną#jestemkobietą#jestemrolniczką

A post shared by Małgosia Borysewicz (@rolnikwszpilkach) on

View this post on Instagram

Często słyszę, że @paulo_borysewicz jest mało uśmiechnięty na zdjęciach, naprawdę nie wiem czemu 😃Wesele sąsiadki to rzadka sprawa w naszej miejscowości, ale tak się akurat składa,że u nas będzie rok po roku😌Było super❤️Z ciekawostek Wam zdradzę, że u sąsiadów też same córy😀 więc taki u nas babski zakątek był na U-K😍 Lata lecą, takie wydarzenia celebrujemy❤️ a dziś na kawkę poweselną ciasto Afrodyta, podam przepisa jeśli ktoś będzie chętny, trochę je zmodyfikowałam. Tym sposobem zakończyliśmy sezon imprezek😁tanecznych. Pabeł i Sosia- tatuś i mamuńcia😃 #bliźniaki#starzynawychodnym #fajnewesele#familytime

A post shared by Małgosia Borysewicz (@rolnikwszpilkach) on