W dzisiejszych czasach zegarki nie tylko mają za zadanie pokazywać czas. Są również ważnym dodatkiem do stylizacji i niekiedy spełniają funkcję modnej biżuterii, która przykuwa wzrok i zachwyca każdego, kto na nią spojrzy. Wiedzą o tym gwiazdy, pamiętając, że w pięknych czasomierzach ważna jest przy tym także ich funkcjonalność.

Zegarek na rękę to zawsze modny dodatek

Zegarki na rękę nigdy nie wyszły z mody. Z biegiem czasu zmieniał się tylko ich wygląd oraz możliwości, a także poszczególne funkcje. Dzisiaj niemal każdy może wybrać taki zegarek, który nie tylko będzie świetnie wyglądał, ale i pełni praktycznie funkcje. I oczywiście podkreśli status społeczny!

Dopasowanie modnego zegarka do własnego stylu i upodobań to obecnie żaden problem. Na rynku istnieje wiele renomowanych firm, które podążają za trendami, a jednocześnie dbają o jakość swoich produktów, aby spełnić oczekiwania najbardziej wybrednych i wymagających klientów. Zegarki od znanych producentów odznaczają się wysoką jakością i niebanalnym designem. Należą do jednych z najbardziej ekskluzywnych produktów i są tym samym obiektem pożądania gwiazd. Oto dwie marki, które celebryci szczególnie sobie ukochali.

Guess

W ostatnich latach jedną z najbardziej popularnych marek jest Guess, tworzącej nie tylko ubrania, ale również biżuterię i zegarki. Producent posiada szeroki wybór różnych modeli dla kobiet i mężczyzn. Niebanalny wygląd i zawsze modnym design to cechy, które docenili klienci marki na całym świecie. Jednocześnie modele pasują na każdą okazję, począwszy od wyjścia ze znajomymi, a na biznesowym spotkaniu kończąc.

Zegarek damski Guess, 801 zł / fot. www.otozegarki.pl

Zegarek męski Guess,  628 zł / fot. www.otozegarki.pl

Zegarki i biżuteria Guess to nie tylko modne gadżety, które idealnie dopełnią każdą stylizację. To również najwyższa jakość i gwarancja, że będą niezawodnie służyły przez wiele lat i sprawią wiele radości swojemu posiadaczowi. Jest to również idealny prezent dla niej lub dla niego, który z pewnością zachwyci każdego obdarowanego!

Tommy Hilfiger

Celebryci od lat kochają również zgarki od jednego z najbardziej znanych i pożądanych producentów na świecie – Tommy’ego Hilfigera. Jest to amerykańska marka, której nie trzeba nikomu przedstawiać: to ona wyznacza trendy i zachwyca jakością swoich produktów. Od 2001 roku zajęła się również projektowaniem jednych z najbardziej pożądanych zegarków na świecie. Posiada dużą ilość modeli dla kobiet i mężczyzn i dzieci.

Zegarek damski Tommy Hilfiger, 569 zł / fot. www.otozegarki.pl

Zegarek męski Tommy Hilfiger, 569 zł / fot. www.otozegarki.pl

Zegarki Tommy Hilfiger to gwarancja jakości i trwałości w przystępnej cenie. Odznacza je również niebanalny design, który sprawdzi się podczas wielu okazji i idealnie dopełni każdą stylizację. W dodatku ich posiadacze zawsze wyglądają jak milion dolarów!

Jeśli zatem chcesz sprawić przyjemność sobie albo komuś bliskiemu, postaw na dodatki godne gwiazd. Markowy zegarek jest nie tylko modny i ponadczasowy, ale i praktyczny.

 

Materiał partnera