Linia NIVEA Black&White od wielu lat jest blisko świata mody, współpracując z największymi nazwiskami polskiej i zagranicznej sceny modowej. Marka jest liderem w pielęgnacji ciała, ale równie dużą wagę przywiązuje do dbania o ubrania, abyśmy nosiły swoje stylizacje z maksymalną pewnością siebie w każdej sytuacji.

NIVEA Black&White – Lookbook 2021

Rok 2020 jest szczególny, większość czasu jesteśmy zmuszeni spędzić w domu. Dlatego pomimo wielu codziennych barier, NIVEA Black&White pomaga swoim konsumentkom zbliżyć się do świata mody. Marka postanowiła zaprosić stylistów i projektantów do stworzenia unikalnego lookbooka, który zaprezentuje najnowsze trendy w różnych odsłonach i zadba o to, aby rzeczy w Twojej szafie były z Tobą na dłużej! Pokaże, jak bawić się modą, jak stworzyć nowe stylizacje bez wychodzenia z domu. Pokaże też, jak zadbać o to, aby Twoja ulubiona bluzka miała drugie życie, a dawno zapomniana sukienka wróciła na salony.

Korzystaj z tego, co masz

Sukces tkwi w tym, aby łączyć, zamieniać, dodawać, idąc za instynktem. W końcu Twój styl to Ty! Odświeżanie stylizacji za sprawą ubrań, które już masz w szafie połączone ze skuteczną ochroną przeciw plamom i śladom NIVEA Black & White sprawią, że Twoje ubrania pozostaną z Tobą na dłużej.

stylizacje

stylizacje

stylizacje

 

Materiał promocyjny