Jesienią na antenę TVP2 powróci lubiane przez widzów show – „The Voice of Poland”. I szykują się zmiany w składzie jurorskim. Ponoć stacja bierze pod uwagę dwie wielkie gwiazdy, z którymi właśnie trwają negocjację.

Michał Szpak wyrzucił swoją przyjaciółkę z „The Voice of Poland”. Teraz pokazała mu, co potrafi

„The Voice of Poland” – jurorzy

Dotychczas w roli trenerów mogliśmy oglądać Tomsona i Barona, którzy są związani z programem od kilku lat, Michała Szpaka, a także nowych trenerów. Do muzycznego show dołączył Kamil Bednarek i Margaret. Wokalistka ogłosiła ostatnio, że to dla niej koniec przygody z „VoP”. Artystka zrezygnowała ze względu na stację, która emituje show.

Jak podaje magazyn „Flesz”, w nadchodzącej edycji w roli jurorów mamy zobaczyć Tomsona i Barona, przypuszczalnie Kamila Bednarka i Edytę Górniak, która w przeszłości była jurorką w 3. edycjach „VoP”. A dodatkowo o jurorski fotel walczy Beata Kozidrak i Małgorzata Ostrowska. Co ciekawe, w składzie nie jest wymieniany Michał Szpak, a artysta jeszcze niedawno zapewniał, że planuje wziąć udział w 11. edycji.

Jak zatem myślicie, kogo można się spodziewać w roli jurorów?

Sukces programów TVP2 „The Voice of Poland” i „The Voice Senior” pokazał nam, że widzowie chcą, by w jury zasiadały gwiazdy sceny muzycznej, które kocha i młode, i starsze pokolenie. A do nich bez wątpienia należą Beata Kozidrak i Małgorzata Ostrowska. Rozmowy z artystkami trwają, ale umowy nie są jeszcze podpisane – mówi w rozmowie z „Fleszem” osoba z TVP.

ZOBACZ TEŻ:

13-letni Michał Szpak o wrażeniach po swoim występie. „Jury nie wyraziło złej opinii”

Margaret chwali się tatuażem, a internauci patrzą na coś innego. „Wygląda jakby była CHORA”

Baron zdradził, co go URZEKŁO w Blance. „To jest taki ogień, który sprawia, że…”

Beata Kozidrak na ściance

Beata Kozidrak/fot. AKPA

Małgorzata Ostrowska na ściance

Małgorzata Ostrowska/fot. AKPA

Jurorzy 10. edycji "The Voice of Poland"

Michał Szpak, Tomson, Baron, Margaret, Kamil Bednarek/fot. AKPA