Blanka Lipińska i Baron od kilku miesięcy są parą, która budzi wiele emocji w mediach. Być może, dlatego że przez dłuższy czas starali się kryć ze swoim związkiem. Po tym, jak oficjalnie potwierdzili, że są ze sobą teraz chętnie publikują wspólne zdjęcia i nagrania.

Blanka Lipińska o WADACH Barona: „Ja się już teraz denerwuję, jak o tym mówię”

Baron o związku z Blanką Lipińską

Blanka już kilka razy zdradzała szczegóły związku z Baronem. Teraz przyszedł czas na gitarzystę. W rozmowie live z magazynem „Gala” opowiedział, co go urzekło w Blance, a także, jak udaje im się wspólnie wytrzymać w czasie kwarantanny.

Na pewno jej charakter i lubię z nią gadać. Ona zawsze ma tyle do powiedzenia, że to jest fascynujące. To jest taki ogień, który sprawia, że chce mi się z nią gadać. Lubię się z nią śmiać, wygłupiać. To jest kobieta wulkan. Zawsze się coś dzieje. Nie mogę nie wspomnieć o talencie Blani, a jest to talent kulinarny, a ja jestem łasuchem totalnym. To na pewno jeszcze mnie w niej zauroczyło – wyznał.

Julia Wieniawa pokazała zdjęcie z wakacji z Baronem!

Kwarantanna Blanki i Barona

Gitarzysta zespołu Afromental przyznał, że związek z Blanką Lipińską pomaga mu przetrwać kwarantannę. Gdyby nie ich relacja, miałby większą potrzebę wyjścia z domu i spotykania się ze znajomymi.

Myślę, że szybciej bym ześwirował, albo przynajmniej miał potrzebę wyjścia z domu, spotykania się z ludźmi, gdybym miał ten cały czas spędzać sam, więc Blania jest dla mnie ukojeniem. Jest fajnie, że spędzamy ten czas razem – powiedział.

Baron dodał też, że wydaje mu się, że parom  z dłuższym stażem być może łatwiej przejść przez kwarantannę, choć nie jest to pewne. Blankę i Barona kwarantanna zaskoczyła na początku ich znajomości. Jak sobie z tym radzą?

My wpadliśmy w taką sytuację, że nie mieliśmy czasu pójść na randki, zatęsknić za sobą. Tylko się poznaliśmy i bum – pandemia, lockdown. Dobrze, że mieszkamy blisko siebie. Staram się dbać o higienę tej relacji, dawać sobie przestrzeń. Dać czas, żebym ja się zajął swoimi pasjami, Blanka swoimi. Mamy czas dla siebie, w którym celebrujemy swoją relację, ale mamy też czas, żeby się na sobie – wyjaśnił w rozmowie.

Blanka Lipińska i Baron urządzili sobie romantyczną RANDKĘ. Zobaczcie, jak wystroiła się pisarka

Związki Barona to ustawka?

Baron w rozmowie nawiązał też do doniesień, według których jego obecny i poprzedni związek to akcja marketingowa, która miałaby wypromować gitarzystę czy jego partnerki. Jasno dał do zrozumienia, że wcale tak nie jest.

Prawda jest taka, że w mojej relacji z Blanią, a nawet w poprzedniej relacji z Julką Wieniawą, przede wszystkim połączyła nas szczera fascynacja – powiedział.

ZOBACZ TEŻ:

Blanka Lipińska o początkach z Baronem: „Jak chcieliśmy razem pojechać na zakupy, to tylko jedno z nas wysiadało z samochodu”

Blanka Lipińska i Baron kupili nawet te same MASECZKI na twarz. Niezwykle eleganckie

Blanka Lipińska tuli się do Barona podczas jego relacji na Instagramie

Blanka Lipińska i Baron w przymierzalni

Blanka Lipińska, Baron/fot. Instagram/blanka_lipinska

Baron z Blanką Lipińską w objęciach

Blanka Lipińska, Baron/fot. Instagram/blanka_lipinska

Baron z Blanką Lipińską w windzie

Blanka Lipińska, Baron/fot. Instagram/blanka_lipinska