Zofia Zborowska (33 l.) i Andrzej Wrona (32 l.) spodziewają się swojego pierwszego dziecka. Aktorka ostatnio odpowiadała na pytania fanów. Zdradziła m.in. swoje zdanie na temat chrztu.

Zofia Zborowska ma problemy zdrowotne w ciąży: „UROKI CIĄŻY”

Zofia Zborowska nie ochrzci dziecka

Zofia Zborowska jest bardzo szczera w social mediach i ujawniła, że nie znosi dobrze ciąży. Wykryto u niej trombofilię, czyli wrodzoną nadkrzepliwość krwi. Musi przyjmować zastrzyki.

Gwiazda odpowiadając na pytania fanów, ujawniła, jakie ma zdanie na temat chrztu.

Oczywiście, że na ślub pójdę, bo to, że ja nie wierzę, nie oznacza, że wszyscy inni mają nie wierzyć. Dwójka dorosłych i świadomych swoich czynów ludzi chce się pobrać w instytucji pt. „Kościół” – proszę bardzo. To, na co się nie godzę, to chrzest i komunia. Bo jak dla mnie takie decyzje powinny być podejmowane świadomie i bez stresu. A w obydwu przypadkach, mam wrażenie, że dzieci są bardziej zestresowane niż na maturze.

Zofia Zborowska pokazuje ciążowe krągłości w samym BIKINI

Zofia Zborowska pokaże twarz dziecka?

Wiele osób publicznych rezygnuje z pokazywania twarzy dziecka. Zofia ma zamiar zrobić to samo.

Nie. Mówiłam już o tym parę razy. Nie chcę wychowywać dziecka na oczach milionów ludzi. Nie chcę, aby od urodzenia wszyscy znali jego twarz.

Chce, aby samo mogło o tym zdecydować.

Chcę, aby mogło samo zadecydować o tym, czy będzie chciało być osobą publiczną, czy nie. Poza tym media społecznościowe to bardzo nowy wymysł. Na tyle nowy, że tak naprawdę nie wiadomo, jaki będzie miało wpływ na psychikę dziecka robienie mu od dnia narodzin Truman Show.

Na koniec dodała:

Nigdy nie wiesz, kto ogląda zdjęcia twojego dziecka. A po obejrzeniu dokumentu na Netfliksie o porwaniu Madeleine McCann i o siatce pedofilów, którzy działają na całym świecie, odechciało mi się jeszcze bardziej.