Żona Danny’ego Mastersona (47 l.), Bijou Phillips (43 l.), była w szoku, gdy jej małżonek został skazany na 30 lat więzienia za dwa gwałty i został wyprowadzony z sali sądowej w kajdankach. Aktorka podobno całkowicie nie spodziewała się takiego wyroku, a gdy w czwartek opuszczała gmach sądu karnego w Los Angeles wyglądała na całkowicie nieobecną.

Jest wyrok w sprawie Danny’ego Mastersona

Fot. BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Phillips, która stała u boku Mastersona przez cały proces nie wierzyła w takie rozwój sytuacji. Orzeczenie podobno ją „zaszokowało i zdruzgotało”. Według doniesień „nie była przygotowana na taki wyrok”.

Twoje działania 20 lat temu odebrały innej osobie możliwość wyboru i głos […] Twoje działania 20 lat temu były zbrodnicze i dlatego tu jesteś, powiedziała sędzia Charlaine F. Olmedo.

Żona Danny’ego Mastersona do końca nie wierzyła w wyrok

Ofiary były również obecne na ostatniej rozprawie. Podczas niej Danny Masterson nie zajął stanowiska i otrzymał maksymalną możliwą karę 30 lat więzienia lub dożywocie.

Ashton Kuthcer nadal przyjaźni się z Dannym Mastersonem

Nigdy nie spodziewała się, że zostanie uznany za winnego […] Nie mogła uwierzyć, że od razu został zatrzymany i osadzony w tymczasowym areszcie – wyznał informator w rozmowie z magazynem People.

Bijou Phillips jest rzekomo „przerażona” perspektywą zostania samotną matką. Para, która należy do kościoła scjentologicznego pobrała się w 2011 roku.

Los Angeles, CA – **FILE PHOTOS** Danny Masterson To Be Arraigned on Rape Charges.
Danny Masterson at Spike TV’s 4th Annual Guys Choice Awards held at Sony Studios in Los Angeles, California. June 5, 2010.,Image: 532821305, License: Rights-managed, Restrictions: , Model Release: no, Pictured: Danny Masterson, Credit line: MediaPunch / BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Brat Danny’ego Mastersona Fot. BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Fot.  KAT / MEGA / The Mega Agency / Forum