Dawid Kubacki jest polskim skoczkiem narciarskim, który na swoim koncie ma imponujące osiągnięcia: jest trzykrotnym olimpijczykiem i zdobywcą 5 medali mistrzostw świata. Prywatnie od 2019 roku jest w związku małżeńskim z Martą Kubacką, z któr doczekał się dwójki dzieci – w 2020 roku na świat przyszła ich córka Zuzanna, a w styczniu 2023 roku para powitała na świecie drugą córkę, Maję.

Dawid Kubacki został po raz drugi ojcem!

Żona Dawida Kubackiego w ciężkim stanie trafiła do szpitala

Niestety, okazuje się, że szczęście rodziny nie trwało długo, a Dawid zamieścił niepokojący wpis w mediach społecznościowych. Chwilę wcześniej Kubacki nie wziął udziału w niedzielnych zawodach w Vikersund i wycofał się z turnieju Raw Air, a jego trener poinformował, że sportowiec zrezygnował z walki ze względu na sytuację osobistą.

Teraz okazuje się, że jego żona Marta trafiła do szpitala. 33-latka przebywa na oddziale kardiologicznym, a jej stan jest określany jako ciężki:

Mój nagły powrót do domu…. Jestem wam winien słowo wyjaśnienia. Moja żona Marta wylądowała w szpitalu z przyczyn kardiologicznych, jej stan jest ciężki i lekarze walczą o jej życie – napisał Dawid Kubacki na Instagramie i dodał: Jest w dobrych rękach, to silna dziewczyna, wiem że będzie walczyła. Oczywiście to dla mnie koniec sezonu, ale nie to jest teraz najważniejsze.

Do postu została dołączona łamiąca serce fotografia Marty, tulącej do piersi ich dwójkę dzieci, a informacja wywołała szok i rozpacz wśród fanów.

Trzymamy kciuki żeby wszystko skończyło się dobrze.

IG: dawid.kubacki.official

Dawid Kubacki wziął ślub. Pochwalił się zdjęciami z wesela

pasekkozak