Nie cichną echa głośnego rozstania Kevina Costnera i jego żony.  Właśnie ujawniono, że żona aktora, Christine Baumgartner, ubiega się o ogromną sumę pieniędzy na alimenty dla dzieci.

Christine Baumgartner żąda astronomicznych alimentów

Według magazynu PEOPLE 49-letnia projektantka, chce, aby 68-letni gwiazdor płacił jej 248 000 dolarów miesięcznie na  ich troje dzieci: Caydena Wyatta (16 lat), Hayesa Logana (14 lat) i Grace Avery (13 lat).

Baumgartner twierdzi, że żądana suma jest i tak „mniejsza niż kwota potrzebna do utrzymania dzieci na dotychczasowym poziomie życia”.

Kevin Costner wdał się w ogromną awanturę. Poszło o żonę

Jak wynika z raportu chce również, aby Costner w pełni pokrywał koszty prywatnej szkoły, zajęć pozalekcyjnych, sportowych oraz opieki zdrowotnej dla dzieci. W wyniku wniosku Baumgartner złożonego w piątek, udostępniono ostatnie dane dotyczące dochodów jej oddzielonego męża.

Kevin Costner wdał się w ogromną awanturę. Poszło o żonę

Według People, Costner zarobił ponad 19 milionów dolarów w 2022 roku, a wydatki jego rodziny, w tym na katering, i kucharzy na przyjęcia oraz podróże na Karaiby, Hawaje i do Aspen, wyniosły 6 645 285 dolarów. Jego dochód netto po odliczeniu podatków wyniósł 7 595 520 dolarów.

Internauci odkryli datę zaręczyn Roksany Węgiel i Kevina Mgleja? Są dowody!

Aktor wcześniej argumentował w dokumentach sądowych, uzyskanych przez Page Six, że nie chce, aby jego informacje finansowe były publikowane, obawiając się „nieodwracalnych szkód”, jakie mogą wyrządzić mu oszuści, włamywacze i „uwaga globalnych mediów”.

Aktor toczy spór sądowy z żoną od momentu, kiedy ta złożyła pozew o rozwód w maju po 18 latach małżeństwa. Costner zarzucił Baumgartner wydanie 95 000 dolarów jego pieniędzy „bez wcześniejszego powiadomienia” na adwokatów i  biegłego rachunkowego w trakcie postępowania.

Według informacji, Costner również zwrócił uwagę na to, że matka trojga dzieci odmawia opuszczenia wspólnego domu o wartości 145 milionów dolarów w Carpinteria w Kalifornii, pomimo zawartej umowy przedmałżeńskiej. W umowie zaznaczono, że Baumgartner ma 30 dni na opuszczenie nieruchomości, a jej przysługiwać będzie nieruchomość o wartości 1,2 miliona dolarów, gdzie będzie mogła zamieszkać po separacji.

Kevin Costner ROZWODZI SIĘ z żoną!

Jedynym punktem, w którym byli małżonkowie zdają się znaleźć wspólny grunt, jest opieka nad dziećmi, o którą Baumgartner wnioskuje jako „wspólną”. Nie ubiega się również o alimenty dla siebie.

Christine Baumgartner and Kevin Costner / Forum