W sobotę 27 maja na Instagramie Roksany Węgiel pojawił się zaskakujący post – młodziutka wokalistka opublikowała zdjęcie swojej dłoni na tle bukietu róż z zaręczynowym pierścionku na palcu. Potwierdziła w ten sposób zaręczyny ze starszym o 10 lat partnerem, Kevinem Mglejem. Jednocześnie w poście podkreśliła, że do zaręczyn doszło już jakiś czas temu:

Kilka miesięcy temu powiedziałam „TAK”! Miłość sama w sobie jest nie do pojęcia, ale dzięki miłości możemy pojąć wszystko. Kiedy zdajesz sobie sprawę, że chcesz spędzić z kimś resztę życia, chcesz, aby reszta życia zaczęła się tak szybko, jak to możliwe… Dziękuję, że jesteś.

18-letnia Roksana Węgiel ZARĘCZONA! Pokazała pierścionek (FOTO)

Internauci odkryli datę zaręczyn Roksany Węgiel i Kevina Mgleja? Są dowody

W internecie wybuchła gorąca dyskusja, w której część internautów stwierdziła, że 18 lat to zdecydowanie zbyt młody wiek na tak poważny krok. Z kolei inni zwrócili uwagę, że Roksana i Kevin są ze sobą dopiero niecały rok. Jeszcze inni postanowili wziąć pod lupę zdanie, w którym Roxie przyznała, że powiedziała ukochanemu „tak” kilka miesięcy temu. Część dociekliwych internautów, na jednej z Facebookowych grup zwróciła uwagę na manicure na zaręczynowym zdjęciu Roksany i w ten sposób szybko prześledziła inne zdjęcia na jej Instagramie, na których występują takie same paznokcie.

W trakcie tego śledztwa, okazało się, że już w kwietniu Roxie pozowała z zaręczynowym pierścionkiem na palcu, na który nikt nie zwrócił uwagi.

IG: roxie_wegiel

IG: roxie_wegiel

Roksana Węgiel przy okazji zaręczyn odpowiada, czy utrzymuje 26-letniego Kevina

To jednak nie wszystko, ponieważ takie same paznokcie Roksana prezentowała w styczniu 2023 roku podczas romantycznego wyjazdu na Malediwy, w którym towarzyszył jej Kevin. Również jej stylizacja w zaręczynowym poście pokrywa się z sukienką, w której zapozowała w tamtym okresie na plaży.  Prócz tego w styczniu Roksana Węgiel świętowała swoje 18. urodziny i to właśnie między innymi ten termin jest typowany, jako data zaręczyn.

IG: roxie_wegiel

IG: roxie_wegiel

IG: roxie_wegiel

Roksana Węgiel debiutuje ze swoim ukochanym 26-letnim chłopakiem na ściance (ZDJĘCIA)

Jako, że Roxie w jednym z instagramowych postów przyznała, że z Kevinem spotyka się od września 2022 roku, oznaczałoby to, że do zaręczyn doszło po zaledwie 5 miesiącach znajomości.

Co wy na to?

Roksana Węgiel uznała, że to czas na zmiany. Czy ma jakieś konkretne plany?

IG: roxie_wegiel

pasekkozak