Kevin Costner i Christine Baumgartner przez prawie 20 lat byli, zdawać by się mogło, szczęśliwym małżeństwem. Niestety, jak to często bywa w przypadku hollywoodzkich związków, również ten dobiegł końca. Informację o rozwodzie para przekazała redakcji CNN, a menadżer aktora, Arnold Robinson podkreślił, że „zaszły okoliczności, które spowodowały, że pan Costner musiał uczestniczyć w postępowaniu o rozwiązanie małżeństwa”. Z kolei jak podaje TMZ, powodem rozwodu miały być „różnice nie do pogodzenia”.

Kevin Costner ma bardzo ładną żonę (FOTO)

Kevin Costner i Christine Baumgartner rozwodzą się!

Jednocześnie okazuje się, że pozew o rozwód złożyła żona aktora, Christine, która w sądzie będzie ubiegała się o wspólną opiekę nad trójką ich dzieci: 15-letnim Caydenem, 14-letnim Hayesem i 12-letnią Grace. Jednocześnie Baumgartner nie będzie ubiegała się o alimenty, ponieważ para przed ślubem podpisała intercyzę.

Kevin Costner i Christine Baumgartner zdecydowali się wydać krótkie oświadczenie dla prasy za pośrednictwem przedstawiciela aktora, w którym poinformowali o swoim rozwodzie:

Z wielkim smutkiem zaszły okoliczności, na które nie miał wpływu, a które spowodowały, że pan Costner musiał uczestniczyć w postępowaniu o rozwiązanie małżeństwa. Prosimy, aby prywatność jego, Christine i ich dzieci była uszanowana w tym trudnym czasie.

Kevin Costner i jego urocza żona Christine Baumgartner

pasekkozak