Kevin Costner wdał się w zażartą dyskusję z potentatem technologicznym, który zbliżył się do niego i jego żony, wynajmując ich dawny dom dla gości – informuje nowe doniesienie.

Kevin Costner wywołał awanturę

Christine Baumgartner złożyła wniosek o rozwód od Costnera w zeszłym miesiącu po 18 latach małżeństwa, a gwiazda serialu „Yellowstone” od tamtej pory próbował zmusić ją do opuszczenia wspólnego domu w Kalifornii. Jednak przed ich rozstaniem Costner i Baumgartner mieli problemy z ich gościem, Danielem Starrem.

Hollywood w szoku! Wieloletnia żona Kevina Costnera nie chce wyprowadzić się z jego domu za 145 milionów $

Jak doniósł The Sun w poniedziałek 68 letni aktor próbował wyrzucić Starra z wynajmowanego przez niego domu gościnnego na plaży o wartości ponad 60 000 dolarów miesięcznie, co doprowadziło do burzliwej wymiany zdań i sporu sądowego. Starr, który podpisał roczny najem w czerwcu 2022 roku, twierdził, że nie zrobił nic złego i odmówił opuszczenia, co skłoniło Costnera do wysłania kilku e-maili i listów prawnych.

Kevin Costner ma bardzo ładną żonę (FOTO)

„Daniel był naprawdę szczęśliwy, mieszkając w domu. Jest tuż przy plaży, a on ma czteroletniego syna, któremu chciał zapewnić stabilność” – powiedział informator serwisu internetowego. „Po przeprowadzce zaprzyjaźnił się z Chrisem i Kevinem. Często spędzali czas razem z dziećmi. Ale Kevin był zawsze poza domem, nagrywając, więc Chris musiała być samotna”.

Informator twierdził, że Baumgartner, 49 lat, i Starr, mający 42 lata, „spędzali ze sobą dużo czasu”, a ona chodziła prawie codziennie do jego domu gościnnego.

„Ale doszło do konfliktu i Kevin się o tym dowiedział” – twierdził anonimowy informator. „Był kłótnia między nim a Danielem, i od tego momentu sprawy się nasiliły”. Informator opisał najemcę, który założył serwis streamingowy gier GameMine, jako „grzecznego faceta”, ale stwierdził, że Baumgartner „nie podobało się jego nastawienie wobec ich przyjaźni”, więc miała „napisać do niego smsa i powiedzieć, że chce, się wyprowadził”.

Starr, który mieszkał w wynajmowanym domu tylko sześć miesięcy, reportedly był „naprawdę zmartwiony” i próbował załagodzić sytuację, angażując swojego prawnika.

„Daniel bardzo cenił Kevina i uważał go za świetnego ojca dla swoich dzieci. Ale Kevin był bardzo zdenerwowany i stanął po stronie swojej żony” – twierdził informator. „Ostatecznie nie chciał wysłuchać argumentów Daniela”. Według serwisu Star skrócił swój najem o trzy miesiące i wyprowadził się w marcu.

Kevin Costner ROZWODZI SIĘ z żoną!

Nowe wydarzenie ma miejsce po doniesieniach, że Costner powiedział sędziemu, że Baumgartner odmawia opuszczenia ich domu w Santa Barbara, wartego 145 milionów dolarów, pomimo długoletniej intercyzy, która zobowiązuje ją do opuszczenia go w ciągu 30 dni. (Modelka złożyła wniosek o rozwód 1 maja).

Jednak Baumgartner twierdzi, że Costner nie może legalnie jej wyeksmitować. Jej prawnik, John Rydell, argumentował, że „wniosek Kevina ma na celu wyrzucenie Christine i ich trójki dzieci z domu, w którym dzieci mieszkały przez całe swoje życie”, według dokumentów sądowych, do których dotarł serwis „Insider”. „Choć podstawy prawne dla wniosku Kevina o wyrzucenie żony i dzieci z ich domu są praktycznie nieistniejące, jest to nadal sprawa o istotnym znaczeniu dla Christine” – dodał Rydell.

Costner oskarżył również Baumgartner o tajne wydawanie niemal 100 000 dolarów jego pieniędzy w celu wyrządzenia mu „nieodwracalnej szkody”.

Jak podają dokumenty, Costner już przekazał projektantce torebek ponad 1,2 miliona dolarów zgodnie z umową przedmałżeńską oraz zaoferował jej zaliczkę w wysokości 10 000 dolarów na koszty przeprowadzki oraz 30 000 dolarów miesięcznie na wynajem domu jako „część swoich obowiązków alimentacyjnych”.

Kevin Costner wcale nie zdradził swojej żony? Jest zaskoczony rozwodem

Źródła powiedziały serwisowi Page Six, że Costner był „zszokowany” decyzją Baumgartner o zakończeniu ich małżeństwa i że wciąż ją kocha i kocha dzieci. Tymczasem długoletni przyjaciel potwierdził, że „nie było żadnych problemów z zdradą” pomimo krążących plotek o romansie.

Para zaczęła się spotykać w 1998 roku i po sześciu latach wzięła ślub na 160-akrowej posiadłości aktora tuż za Aspen w Kolorado,  którą teraz wynajmuje za 36 000 dolarów za noc.

Forum

/ Forum

Forum