Koronawirus szaleje, a media informują, by zachować spokój nie panikować i jeżeli jest taka możliwość kontakt z drugą osobą ograniczyć do minimum. Warto zostać w domu i unikać dużych skupisk ludzkich. Żona Justina Trudeau jakiś czas temu była na dużej imprezie, gdzie znajdowało mnóstwo osób, a teraz ma koronawirusa.

Hasztag koronaferie; koronawirus zamknął uczniów w domach; zobaczcie, co robią

Żona premiera Kanady z koronawirusem

Sophie Grégoire Trudeau (44 l.) zaraziła się koronawirusem, takie informacje podała kancelaria premiera. Sophie nie tak dawno uczestniczyła w dużej imprezie charytatywnej, która zorganizowała była na stadionie Wembley. Szacuje się, że w imprezie wzięło udział ok. 13 tys. osób.

Razem z Sophie na stadionie była obecna była premier Australii – Julia Gillard, piosenkarka Leona Lewis, kucharz-celebryta Jamie Oliver czy kierowca wyścigowy Lewis Hamilton.

Premier Kanady wraz z małżonką zostali poddani 14-dniowej kwarantannie.

Sophie Grégoire-Trudeau, w czwartek, 12 marca otrzymała wyniki testów na obecność wirusa, który był pozytywny. Żona premiera natychmiast wystosowała oświadczenie, w którym napisała jak wygląda jej stan zdrowia.

Sophie ma typowe objawy dla koronawirusa, ale zapewnia że jej stan jest stabilny. Jak podało do wiadomości biuro premiera, Sophie zaczęła wykazywać „łagodne objawy” zarażenia koronawirusem w środę 11 marca po powrocie z przemówienia w Wielkiej Brytanii.

Najpierw chciałbym bardzo podziękować wszystkim z was, którzy skontaktowali się ze mną, pytając, co u mnie. Chociaż mam nieprzyjemne objawy wirusa, wkrótce znów stanę na nogi  – powiedziała w oświadczeniu żona Justina Trudeau

Sophie Grégoire-Trudeau z rodziną:

Jak do tej pory w Kanadzie potwierdzono 138 przypadków wystąpienia.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Nietypowy krok PORNHUB; tak serwis wspiera walkę z koronawirusem we Włoszech

Szafarz z koronawirusem rozdawał komunię świętą!

Komentarz Jarosława Kuźniara na temat koronawirusa wywołał OBURZENIE: USUŃ KONTO; piszą internauci