Anastasia Karanikolaou (23 l.) wkupiła się w łaski Kylie Jenner po głośnej dramie z Jordyn Woods. Jennerka odcięła się od ex przyjaciółki, gdy wyszło na jaw, że Jordi dopuściła się zdrady nie tylko na Kylie i ich przyjaźni – ale na całej rodzinie Kardashian-Jenner. Skończyły się ekskluzywne wakacje i mieszkanie w posiadłości Kylie. Na jej miejsce szybko wskoczyła inna przyjaciółka – Stassie, która jest teraz pełnoprawną celebrytką.

Przyjaciółka Kylie Jenner oszukuje swoich fanów! Stassie Karanikolaou wygląda kompletnie inaczej na żywo

Przyjaciółka Kylie Jenner – Stassie Karanikolaou zapozowała w bieliźnie

Kylie Jenner przyjaźni się ze Stassie od dawna. Znają się dłużej, niż z Jordyn – jednak Woods grała główne skrzypce do czasów pamiętnej dramy. Anastasia Karanikolaou od tamtej pory jest BFF Kylie numer jeden. Na Instagramie miliarderki jest pełno pozowanych zdjęć ze Stassie. Wydaje się, że obie są nierozłączne.

Kylie Jenner znów zmieniła coś w swojej TWARZY

Trzeba przyznać, ze Stassie nie należy do wstydliwych osób. Lubi podkreślać swoje kobiece kształty i nie ukrywa, że chętnie korzysta z zabiegów medycyny estetycznej. Anastasia na Instagramie nie pozostawiła za wiele dla wyobraźni. Zapozowała w bieliźnie marki Rihanny, żółtym komplecie od Savage X Fenty i pokazała swoją sylwetkę. Widać, kim się inspirowała – ona i Kylie chyba korzystały z usług tego samego chirurga.

Anastasia przyznała się, że powiększyła piersi, o innych operacjach nie wspomniała nawet słowem. Myślicie, że była na diecie zmieniającej rysy twarzy?

Anastasia na samym Instagramie zgromadziła ponad 8 milionów obserwatorów i niewątpliwie to dzięki Kylie zrobiło się o niej głośno. Celebrytka nie ma problemu z pokazywaniem swojego ciała i chętnie to robi. Jakiś czas temu została nawet ambasadorką bielizny Rihanny.

Fani w komentarzach podkreślali, że Stassie ma sylwetkę, za którą daliby się pokroić. Tak wygląda ideał kobiecej figury w XXI wieku?

Podoba się Wam jej sylwetka?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Kylie Jenner nie jest miliarderką? Celebrytka odpowiada na ZARZUTY „Forbesa”

BFF Kylie Jenner- Stassie Karanikolaou umawia się z byłym chłopakiem Gigi Hadid?

Tańsza podróbka Kylie Jenner – Anastasia Karanikolaou nie przejmuje się koronawirusem i idzie na imprezę (FOTO)

View this post on Instagram

🖤

A post shared by Anastasia Karanikolaou (@stassiebaby) on

View this post on Instagram

anyone wanna join 🍊 @revolve

A post shared by Anastasia Karanikolaou (@stassiebaby) on

View this post on Instagram

i 🤍 my backyard @revolve

A post shared by Anastasia Karanikolaou (@stassiebaby) on