Kylie Jenner (22 l.) w głośnym skandalu zakończyła wieloletnią przyjaźń z Jordyn Woods, po tym, gdy ta została przyłapana na gorącym uczynku, na całowaniu się z partnerem siostry Kylie – Khloe Kardashian. Ten czyn spowodował, że Jennerka musiała odciąć się od Woods, kompletnie wyrzucając ją ze swojego życia.

Kylie Jenner PĘKA Z DUMY! Stormi potrafi TAKIE rzeczy

Anastasia Karanikolaou. Kim jest nowa przyjaciółka Kylie Jenner?

Wydaje się, że Kylie na dobre zapomniała o dawnej przyjaciółce Jordyn Woods, która wdała się w krótki i burzliwy romans z Tristanem Thompsonem – partnerem i ojcem córki Khloe Kardashian. Chociaż zza oceanu napływają różne sprzeczne, informacje. Między innymi takie, że Kylie i Jordyn pracują nad odbudowaniem swojej przyjaźni. Na tę chwilę miejsce najlepszej przyjaciółki miliarderki zajęła modelka Anastasią Karanikolaou – znana w sieci jako Stassiebaby, która na Instagramie uzbierała 4,3 mln followersów. Stassie spędzała nawet  wakacje z rodziną Kardashian we Włoszech podczas luksusowych urodzin miliarderki, co może świadczyć jak blisko jest z Kylie

Po raz pierwszy Kylie spotkała się z z Anastasią, gdy Jenner organizowała imprezę dla swoich fanów. Kylie wyznała, że Stassie dorastała z nią i zdarzało się, że mieszkały razem, chociaż wcześniej to Jordyn grała główne skrzypce.

Byłaś moim najbardziej lojalnym przyjacielem jakiego miałam w życiu. Bez ciebie nie byłabym osobą, którą jestem dzisiaj – wspominała wzruszona Kylie na Instagramie.

Oprócz przyjaźni z samą KylieStassie należy również do teamu Good American, firmy, której właścicielem jest Khloe Kardashian. Anastasia mówi, że ma wielkie ambicje by zostać międzynarodową modelką, a przyszłości marzy o robieniu większej ilości  kampanii reklamowych. Na osiągnięcie tych celów daje sobie 5 lat.

W przeciwieństwie do Jennerki, która twardo zapewniała, że nie zrobiła operacji plastycznej, Anastasia otwarcie mówi, że poddała się zabiegowi powiększenia piersi. Myślicie, że tylko to sobie zrobiła?

Stassie ma ogromną potrzebę zaistnienia w sieci. Była jedną z modelek na Instagramie, która promowała Fyre Festival, zanim wydarzenie skończyło się tak ogromną i spektakularną katastrofą festiwalową. Wpływowi influenserzy, w tym Bella Hadid, Bella Thorne i Hailey Baldwin, znani również jako „Fyre starters”, zachęcali ludzi do zdobycia biletów na ten „luksusowy festiwal”, który w rzeczywistości okazał się lipą i oszustwem na wielką skalę.

Anastasia Karanikolaou sfotografowana w drodze na spotkanie z BFF Kylie Jenner. Fot.Forum/BACKGRID.

Sofia Richie, Kylie Jenner i Anastasia Karanikolaou na imprezie z okazji 21 urodzin Sofii.  Fot.Forum/Backgrid USA.

Travis Scott, Kylie Jenner i córka Stormi Webster na premierze filmu platformy Netflix ‚Travis Scott: Look Mom I Can Fly’ Fot. Forum/Mega Agency

Myślicie, że ich przyjaźń wytrwa próbę czasu?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Blac Chyna SKOPIOWAŁA look Kylie Jenner z jej urodzin- wygląda LEPIEJ?

Kylie Jenner z Travisem Scottem i córką na ściance (ZDJĘCIA)

Kylie Jenner na urodzinach Sofii Richie w LAS VEGAS. Było grubo!