Kylie Jenner (22 l.) zmienia przyjaciółki jak rękawiczki. Po głośnej dramie, w którą była zamieszana ex-przyjaciółka miliarderki i były partner Khloe Kardashian, Tristan Thompson – Jennerka odcięła się od Jordyn Woods. Długo nie musiała rozpaczać, gdyż prędko do jej świty dołączyła nowa przyjaciółka, która zastąpiła jej Jordi. Anastasia Karanikolaou (22 l.) od tego czasu jest traktowana, jak pełnoprawna celebrytka.

Kylie Jenner z nową PRZYJACIÓŁKĄ na imprezie. Były nawet podobnie ubrane

BFF Kylie Jenner – Anastasia Karanikolaou na świątecznych zakupach

Anastasia Karanikolaou szturmem wkroczyła na salony. Przed tym, jak zaczęła przyjaźnić się z miliarderką, mało kto o niej słyszał. Teraz Stassie na samym Instagramie zgromadziła zdumiewającą liczbę około 6,5 miliona obserwujących. Musimy przyznać, że efekt Kylie zadziałał wyjątkowo skutecznie. Stassie odgrywa rolę nowej bestie Jenner, pozuje z nią w pasujących strojach i lajkuje wszystkie jej zdjęcia.

Modelka jest ogromną fanką wszystkiego co sztuczne i nienaturalnie wyglądające. Uwielbia operacje plastyczne i przerabianie zdjęć w Photoshopie. Robi to tak często, że zakłamuje rzeczywistość i wygląda kompletnie inaczej na Instagramie a inaczej na żywo. Fotoreporterzy przyłapali ją, gdy robiła świąteczne zakupy w luksusowym butiku w Beverly Hills. Musimy przyznać, że wyglądała jak inna osoba. Jej perfekcyjna i smukła sylwetka, na żywo prezentowała się kompletnie inaczej.

Stassie tego dnia postawiła na luźną stylizację. Miała na sobie porwane spodnie jeansowe i czarną bluzkę na długi rękaw, którą oczywiście miała rozpiętą od dołu – podkreślając płaski brzuch. Bez warstwy grubego makijażu i w zwykłych ubraniach wygląda bardzo pospolicie i przeciętnie.

Anastasia Karanikolaou

Fot.Forum/Backgrid USA

Podoba się Wam jej uroda?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Kim jest tajemnicza kuzynka Kylie Jenner? Natalie Zettel jest zaginioną siostrą bliźniaczką Kardashianek?

Nowa BFF Kylie Jenner. Kim jest Anastasia Karanikolaou?

Kylie Jenner i Travis Scott podjęli ważną decyzję dla dobra CÓRKI

Anastasia Karanikolaou

Fot.Forum/Backgrid USA

Anastasia Karanikolaou

Fot.Forum/Backgrid USA