Kim Kardashian (40 l.) uparcie milczy na temat rozwodu z Kanye Westem. Celebrytka nie komentuje doniesień, według których ona i raper nie mieszkają razem od jakiegoś czasu. Zamiast Kim rąbka tajemnicy postanowiła uchylić jej matka, Kris Jenner (65 l.). Skomentowała plotki o rozwodzie. Co powiedziała?

Ujawniono pierwszy szczegół ugody rozwodowej Kim Kardashian i Kanye Westa

Kris Jenner ujawnia szczegóły rozwodu Kim i Kanye

W związku Kim Kardashian i Kanye Westa nie układało się już od jakiegoś czasu. Raper zawstydził żonę i teściową publikując szokujące wiadomości na Twitterze – oskarżył Kim o zdradę, wyjawił szczegóły z ich życia prywatnego, czy przyrównał Kris do koreańskiego dyktatora.

Celebrytka nie mogła przekonać męża do leczenia, wiec postanowiła 19 lutego złożyć pozew rozwodowy do sądu dla dobra swojego i dzieci. Powodem zakończenia małżeństwa mają być „różnice nie do pogodzenia”.

Kim Kardashian w końcu odniosła się do ROZWODU? „Czuję się jak przegrany”

Miesiąc po tych doniesieniach Kris Jenner udzieliła radiowego wywiadu w odcinku The Kyle and Jackie O Show i nawiązała do rozwodu swojej córki. Celebrytka nie wdawała się w szczegóły.

Cóż, myślę że to będzie ciężkie. Jest dużo dzieci a Kim i Kanye, no wiesz – zaczęła.

Klan Kardashian-Jenner w drodze na wystawną kolację.

Klan Kardashian-Jenner w drodze na wystawną kolację. Fot.Forum/X17.

Kris podkreśliła, że najważniejsze jest dla niej dobro Kim Kardashian i Kanye Westa, którzy mogą liczyć na jej wsparcie. Wspomniała również o wnukach, na których szczęściu jej bardzo zależy.

Dobrą rzeczą w naszej rodzinie jest to, że jesteśmy tam dla każdego, wspieramy się i bardzo się kochamy. Wszystko, czego pragnę, to żeby ta dwójka była szczęśliwa. I chcę żeby ich dzieci były szczęśliwe, więc taki jest główny cel – dodała.

Menadżerka klanu Kardashian-Jenner podkreśliła, że rozwód Kim i rapera jest prywatny a Kardashianka skomentuje całą sprawę, kiedy będzie na to gotowa.

Wiedząca jak zarabiać i podbudować napięcie Kris dodała, że być może temat rozwodu zostanie pokazany w finałowym odcinku rodzinnego show.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Chrissy Teigen została SPOLICZKOWANA przez Kris Jenner

W sieci pojawiło się zdjęcie POZWU rozwodowego Kim Kardashian. Znany jest powód rozpadu małżeństwa

Kim Kardashian już powiedziała córce North o rozwodzie. Jak zareagowała?

Smutna Kim Kardashian w drodze do restauracji.

Kim Kardashian w drodze do restauracji, Fot.Forum/Mega Agency.

Kim Kardashian płacze podczas rozmowy z Kanye Westem.

Kim Kardashian płacze podczas rozmowy z Kanye Westem, Fot.Forum/Backgrid USA.

Kim Kardashian i Kanye West na gali Vanity Fair.

Kim Kardashian i Kanye West na gali Vanity Fair. Fot.Forum/Mega Agency.