Kylie Jenner (22 l.) zmienia przyjaciółki jak rękawiczki. Po dramie z Jordyn Woods, która zdradziła cały klan Kardashian-Jenner całując się z byłym partnerem Khloe, Kylie zamieniła czołową BFF na Anastasię, potocznie zwaną Stassie. W mediach aż wrze na temat koronawirusa i sposobach walki z nim, a Stassie nic sobie nie robi ze światowej paniki i wybrała się do klubu.

Nowa BFF Kylie Jenner. Kim jest Anastasia Karanikolaou?

Anastasia Karanikolaou w skąpym kombinezonie idzie na imprezę

Stassie od kiedy została BFF Kylie numer 1 zyskała na popularności. Jennerka sprytnie promowała przyjaciółkę w mediach, zapewniając jej rozgłos i liczne kontrakty reklamowe. Kylie i Stassie chętnie chwalą się swoją przyjaźnią na Instagramie, gdzie dodają zdjęcia w tych samych ubraniach. W pewien sposób zrobiło się to ich znakiem rozpoznawczym, z czego żartowała sama Khloe.

Stassie i Kylie Jenner na Instagramie:

View this post on Instagram

i love you 🖤

A post shared by Anastasia Karanikolaou (@stassiebaby) on

Stassie może liczyć na większe profity, od kiedy przyjaźni się z rodziną Kardashian-Jenner – wyjeżdża nawet z nimi na wakacje.

Kim Kardashian wyjawiła, że wróżka PRZEWIDZIAŁA epidemię koronawirusa w 2008 roku!

Media informują jak ochronić się przed koronawirusem, zalecają kwarantannę w domu dla własnego bezpieczeństwa, częste mycie rąk i chronienie twarzy podczas podróży. Wygląda na to, że Stassie albo jest odporna na wirusa, albo nic sobie nie robi z paniki, jaka ogarnęła ludźmi. 

Piłkarz Juventusu Turyn ZAKAŻONY koronawirusem! Co ze Szczęsnym i Ronaldo?

Anastasia Karanikolaou

Fot.Forum/Mega Agency

Modelka z Instagrama postanowiła wybrać się na imprezę, mimo zwracania uwagi w mediach, by unikać dużych skupisk ludzi. Jak wiadomo, na imprezach ludzie blisko siebie tańczą i nawet nie wiedząc, wymieniają się zarazkami. Anastasia nawet swoją stylizacją podkreśliła, że koronawirusa się nie boi.

Postawiła na obcisły kombinezon w kolorze jasno błękitnym, który po całości miał małe dziury. Pod spodem założyła pasujący kolorystycznie stanik i majtki. Z dodatków wybrała przezroczystą torebkę i plastikowe buty, ozdobione kryształkami.

Anastasia Karanikolaou

Fot.Forum/Mega Agency

Włosy związała w wysokiego kucyka. Trzeba przyznać, że Stassie ma świetną figurę, ciekawe tylko ile z tego jest robotą chirurga plastycznego, a ile dzięki ciężkiej pracy na siłowni. Nie zmienia to faktu, że Anastasia lubi wulgarny styl i ubrania, które podkreślają jej obfite kształty.

Anastasia Karanikolaou

Fot.Forum/Mega Agency

pytanie

ZOBACZ WIĘCEJ:

Kim Kardashian wyjawiła, że wróżka PRZEWIDZIAŁA epidemię koronawirusa w 2008 roku!

Kylie Jenner pokazała NATURALNE włosy. Są BARDZO krótkie

Plotki o ROMANSIE Kylie Jenner i Drake’a nie ucichną