W 2018 roku magazyn „Forbes” umieścił na swojej okładce Kylie Jenner (22 l.) i ogłosił, że została najmłodszą miliarderką na świecie. Minęły dwa lata i ten sam magazyn twierdzi, że celebrytka podała nieprawdziwe dane dotyczące jej dochodów, żeby tylko znaleźć się na szczycie rankingu. Po czym doszli do takich wniosków? Sprawdźcie poniżej.

Kylie Jenner już NIE JEST najmłodszą miliarderką świata

Kylie Jenner odpowiada na zarzuty „Forbesa”

Artykuł nie spodobał się Kylie, która poczuła się urażona i dała o tym znać w serii wpisów na Twitterze. Nie obyło się też bez kąśliwej uwagi w stronę „Forbesa”, który w oczach celebrytki chyba już nie ma dobrej reputacji.

To pierwsze, co zobaczyłam dzisiaj po przebudzeniu. Myślałam, że to magazyn o pewnej reputacji. Tymczasem to, co widzę, to tylko nieprawidłowe rozliczenia i niepoparte niczym podejrzenia. Nigdy nie prosiłam o tytuł i nigdy nie kłamałam. (…) „Otarła się nawet o tworzenie podejrzanych rozliczeń podatkowych, które prawdopodobnie są fałszywe” – to wasze dowody? Tylko więc MYŚLICIE, że są fałszywe? To wszystko? Co ja w ogóle czytam! – napisała.

W końcu jednak stwierdziła, że nie musi nikomu udowadniać, ile ma pieniędzy i woli się skupić na innych ważniejszych rzeczach.

Mam niesamowite szczęście i przywileje. Mam wspaniałą córkę i odnoszące sukcesy biznesy, radzę sobie doskonale. Mogę teraz wymienić przynajmniej 100 ważniejszych rzeczy, którymi warto się zająć, niż obsesja na punkcie tego, ile mam pieniędzy na koncie. To ostatnia rzecz, o jaką się teraz martwię – zakomunikowała.

ZOBACZ TEŻ:

Kylie Jenner dalej próbuje NIEUDOLNIE przerabiać swoje zdjęcia – fani wyłapali kolejną pomyłkę

Kylie Jenner zrobiła porządki w garderobie na buty i torebki. Wierzycie, że sprzątała sama?

Kylie Jenner za OGROMNE pieniądze kupiła działkę, która kiedyś należała do Miley Cyrus

Kylie Jenner odpowiada na zarzuty "Forbesa"

Kylie Jenner odpowiada na zarzuty „Forbesa”/fot. Twitter/KylieJenner

Kylie Jenner odpowiada na zarzuty "Forbesa"

Kylie Jenner odpowiada na zarzuty „Forbesa”/fot. Twitter/KylieJenner

Kylie Jenner odpowiada na zarzuty "Forbesa"

Kylie Jenner/fot. „Forbes”