W ramach eliminacji do Mistrzostw Europy w piłce nożnej, wczoraj odbył się mecz polskiej reprezentacji z Austrią. Na trybunach pojawiło się wiele gwiazd, które dopingowały naszą reprezentację. Zjawiła się również stylistka, Zosia Ślotała (29 l.) wraz z długoletnim partnerem, a teraz już przyszłym mężem – Kamilem Haidarem (38 l.), muzykiem i biznesmenem, rodzonym bratem Emila Haidara, byłego partnera Dody.

Zosia Ślotała zaręczyła się z Kamilem Haidarem po wielu latach związku; zrobił jej fantastyczną niespodziankę

Zosia Ślotała kibicuje polskiej reprezentacji z narzeczonym Kamilem Haidarem

Zosia Ślotała zjawiła się razem z narzeczonym by wspólnie kibicować polskiej reprezentacji. Wczoraj wieczorem reprezentacja w piłce nożnej zaciekle walczyła o punkty w eliminacjach do Mistrzostw Europy 2010. Polscy piłkarze mieli okazję zmierzyć się z Austrią. Na trybunach pojawiło się mnóstwo znanych osobistości, by dopingować naszą reprezentację. Mecz do ostatniej minuty był bardzo emocjonujący.

Ślotała wspólnie z narzeczonym Kamilem Haidarem wychowują razem dwójkę dzieci, córeczkę Ranię i synka – małego Leo. Choć para spotyka się od kilku lat i zdecydowała się na założenie rodziny to nie zdecydowała się stanąć na ślubnym kobiercu. Stylistka w jednym z wywiadów zdradziła, że oboje wraz z narzeczonym skupili się na dzieciach i pracy. Z tego powodu jeszcze nie zdecydowali się na zorganizowanie uroczystej ceremonii. Niebawem ma się to zmienić.

Stylistka na mecz wybrała czarny total look, na który składała się skórzana rockowa ramoneska, czarne , postrzępione spodnie oraz prosty T-shirt. Dopełnieniem była najmodniejsza torebka tego sezonu, projektu Christiana Diora, której cena wynosi około osiem tysięcy złotych. Zosia miała delikatny, rozświetlający makijaż. Całość prezentowała się szykownie ale na luzie.

Zosia Ślotała Kamil Haidar

scena z: Zofia Ślotała, Kamil Haidar, fot. Piętka Mieszko/AKPA.

Myślicie, że Zosia urządzi wielkie przyjęcie urodzinowe?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Emil Haidar został ojcem; Zosia Ślotała pokazała zdjęcia dziecka

Zosia Ślotała pokazała kolekcję butów. Fani ZANIEMÓWILI!

WOW! Zosia Ślotała znów zdecydowała się na RADYKALNĄ zmianę fryzury