Zofia Zborowska świętuje dziś 34. urodziny. Aktorka pokazała zdjęcia z sesji ze swoim mężem, Andrzejem Wroną i ujawniła płeć dziecka.

Zofia Zborowska w ciążowej sesji: „Nie czułam klimatu”

Zofia Zborowska zdradziła płeć dziecka

Zofia Zborowska na zdjęciach ubrana jest w różowy dres, a Andrzej w zielony i stoją w otoczeniu kolorowego konfetti. Tło na fotografiach również jest różowe.

To są zdecydowanie najbardziej spokojne urodziny w moim dotychczasowym żywocie 🥳🙈❤️ jestem przeszczęśliwa, zakochana, kochana, zdrowa i dokładnie w tym miejscu w którym chciałabym teraz w życiu być 🥺🙌🏼 34 brzmi całkiem fajnie 😜 @w_kracze 😘💖💖🕸 Yup…różowe tło nie jest tłem przypadkowym 😋 🎀 – napisała.

Gwiazda zdradziła, że spodziewa się córeczki.

Zofia Zborowska NIE ochrzci dziecka. Zdradziła też, czy pokaże jego twarz

Mąż Zofii również podzielił się osobistym wyznaniem w związku z jej urodzinami.

Dziś Urodziny Mojej Największej Miłości 🥰 i Najlepszej Przyjaciółki z którą mam zaszczyt iść przez życie🙃 Sto Lat Kochanie @zborowskazofia 🍾(bezalkoholowy) Bądź zdrowa a z resztą sobie damy radę🤜🏼🤛🏼 Powodzenia w najważniejszej roli, która tuż przed Tobą🖤 Jestem spokojny, bo nasza Córcia (‼️) będzie miała za wzór najmądrzejszą, najśmieszniejszą i najpiękniejszą kobietę jaka chodzi po tym świecie💁🏼‍♂️🌍 Kocham Cię…yyy… znaczy Was💁🏼‍♂️ Dziewczyny💕😍

Zofia Zborowska i Andrzej Wrona mieszkają jak hollywoodzkie gwiazdy! Pokazali oryginalne wnętrza domu

Andrzej Wrona i Zofia Zborowska na mostku

Pierwsze wspólne zdjęcie Zosi Zborowskiej i Andrzeja Wrony/fot. Instagram/zborowskazofia

Zosia Zborowska ma basen na ogrodzie.

Zosia Zborowska ma basen na ogrodzie. Fot.Instagram/zborowskazofia.