Zosia Zborowska jest szczęśliwą mamą prawie rocznej Nadziei oraz żoną Andrzeja Wrony. Gwiazda teraz zdecydowała się na urlop z córeczką, niestety bez męża, ale za to z siostrą.

Zosia Zborowska pokazała BRZUCH po ciąży. Treningi z Lewandowską dają efekty!

Zosia Zborowska na wakacjach w Brazylii

Hanna Zborowska-Neves półtora roku temu rozstała się ze swoim mężem, Danielem, z którym doczekała się dwóch córek. Teraz okazuje się, że znów jest zakochana – pochwaliła się nowym partnerem Marcelo Praçą na Instagramie.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Hanna Zborowska Neves (@hannaneves)

Zosia Zborowska poleciała odwiedzić siostrę Hanię do Brazylii, gdzie mieszka już od wielu lat. Teraz aktorka chętnie dzieli się zdjęciami córeczki, czego wcześniej raczej nie robiła. Jej fani to zauważyli, na co Zosia odpowiedziała:

A co do wrzucania treści bąbelkowo podobnych to sorry, ale obecnie tak wygląda 90% mojego życia… o tym myślę, pod to wszystko ustawiam dzień, ciężko się od tego odciąć i udawać, że jest inaczej – tłumaczy Zborowska.

Zosia Zborowska usłyszała straszną diagnozę w czasie ciąży – NOWOTWÓR

Przy okazji wyznała, że przez dziecko nie mogła wyjść na imprezę i potańczyć, ponieważ nie chciała podać dziecku mleka modyfikowanego:

Dziś np. miałam wyjść z Hanią i Marcelo na bibkę i nie wyszłam nigdzie, bo wiązałoby się to z podaniem MM Nadziei. Nie jestem na to gotowa ewidentnie. Jest mi przykro, ale no ku*** nie umiem, nie mogę… ma wyrzuty sumienia – pisze Zborowska.

Dodaje, że wieczór spędza w łóżku z Nadzią i z jednej strony się cieszy, a z drugiej jest jej przykro. 

Zosia Zborowska zrobiła zabieg na twarz i ŻAŁUJE!