Zosia Zborowska, aktorka i influencerka, żona siatkarza Andrzeja Wrony – w ubiegłym roku doczekali się córeczki Nadziei. Zosia należy do tych gwiazd, które nie cukrują swojego życia i rodzicielstwa, pokazuje  na swoim Instagramie, jak wygląda jej rzeczywistość.

Zosia Zborowska usłyszała straszną diagnozę w czasie ciąży – NOWOTWÓR

Zosia Zborowska o problemie kobiet

Ostatnio na profilu instagramowym Zborowskiej pojawił się post na temat retuszowania zdjęć i jej sesji okładkowej w Glamour.

Zaczęła tłumaczyć, że od najmłodszych lat mówi się kobietom, jak mają wyglądać:

Karmi się nas wizerunkiem kobiet, których próżno szukać na ulicy, bo jest to serio tak mały procent, a jak już taka kobieta istnieje, to przecież trzeba ją wyretuszować od stóp do głów, żeby stała się po prostu nierealna. Wszystko po to, żebyśmy miały jasno postawiony cel od samego początku naszego życia: wyglądać jak kobieta z okładki, magazynu lub tv (nad wizerunkiem, której pracuje przecież sztab ludzi) – pisze Zofia.

Wspomniała też swoją współpracę z magazynem Glamour. Wówczas aktorka zastrzegła, że nie życzy sobie retuszowania zdjęć:

Przy okazji ostatniej sesji okładkowej, zarówno na planie, jak i później przy wybieraniu zdjęć podkreślałam: tylko proszę, nie retuszujcie mi ciała, mam blizny, moja skóra nie jest idealnie gładka, mam celulitis – i dla mnie to jest ok! „Jasne! Nie ma sprawy”. Zdjęcia wracają do mnie oczywiście wygładzone i wyretuszowane – wspomina. 

Zosia Zborowska zrobiła zabieg na twarz i ŻAŁUJE!

Zosia skontaktowała się z redaktor naczelną magazynu i poprosiła o zdjęcia bez Photoshopa:

Piszę do redaktor naczelnej (którą uwielbiam i mega cenię): „Proszę, nie róbcie tego, chcę wyglądać na tych zdjęciach jak ja…”. „Zosia! Już ogarniam temat! Przepraszam! Ale na usprawiedliwienie retuszera powiem, że pracuję w tym zawodzie 20 lat i jeszcze żadna gwiazda nie poprosiła mnie o coś takiego…”. Efekt był taki, że wszyscy do mnie pisali, że to najlepsza nasza magazynowa sesja zdjęciowa, bo pokazuje prawdziwych nas w mega naturalny sposób – tłumaczy.

Opowiedziała też jeszcze jedną historię, kiedy dostała propozycję okładki dla magazynu sportowo-zdrowotnego w numerze o ciałopozytywności:

Zaproponowałam, żeby może zrobić przewrotną okładkę, że trzymam się za wałeczek tłuszczu na zdjęciu, bo przecież taki jest numer i to, że mam wałek na brzuchu, nie oznacza, że jestem otyła i mam problemy zdrowotne. No… to temat okładki szybko umarł, a naczelna już nigdy potem nie odebrała ode mnie telefonu – wspomina gwiazda.

Zosia Zborowska wyjawiła ile PIENIĘDZY przeznaczyła na pomoc dla Ukrainy!

Zofia Zborowska, Andrzej Wrona Fot. Piętka Mieszko/AKPA

Zofia Zborowska URODZIŁA! Pokazała zdjęcie z córką

Zofia Zborowska URODZIŁA! Pokazała zdjęcie z córką

Zofia Zborowska, Andrzej Wrona na czerwonym dywanie.

Zofia Zborowska, Andrzej Wrona, fot. Kurnikowski/AKPA.