Zosia Zborowska jest polską aktorką znaną z takich produkcji jak „Przystań” czy „Miłość na wybiegu” oraz córką popularnego aktora Wiktora Zborowskiego. Jej mężem jest Andrzej Wrona, z którym doczekała się córki Nadziejki pod koniec lipca ubiegłego roku.

Zosia Zborowska wyjawiła ile PIENIĘDZY przeznaczyła na pomoc dla Ukrainy!

Zosia Zborowska pokazała brzuch po ciąży

Zofia Zborowska szczegółowo dzieliła się ze swoimi obserwatorami tym, jak przebiega ciąża, ukazując również te ciemne strony. Chroni jednak wizerunek córki w mediach społecznościowych. Teraz nie wstydziła się pokazać, jak naprawdę wygląda jej brzuch po ciąży. Przypominamy, że aktorka stara się wrócić do formy po porodzie. Czasami pokazuje na swoim Instgramie, jak ćwiczy w domu przed telewizorem np. z Anną Lewandowską.  Teraz możemy zobaczyć efekty.

Zofia Zborowska zdradza, jak wygląda jej córka Nadzieja: „Dla tych bardzo ciekawskich”

Zborowska opublikowała zdjęcia z wakacji w Brazylii, na których spaceruje z córeczką po plaży. Widzimy ją w bikini i cieniutkim poncho, które nie zasłania jej talii i brzucha.

Fanki Zosi są zaskoczone jej rewelacyjną figurą: 

  • Masz lepszy brzuch po ciąży niż ja bez ciąży 😂 Petarda mamacita
  • Cudownie patrzeć na naturalną mamę, bez retuszu, bez kreowania. Kobieta jest piękna w swojej naturalności i prawdziwości
  • Świetnie wyglądasz!
  • Super figura po ciąży. Zazdro – czytamy w komentarzach.

Zosia Zborowska zdradza, czy Andrzej jest PANTOFLEM: „Typ się nie daje, ni chu chu”

Masz jakieś informacje, zdjęcia, czy nagrania i chcesz się z nami podzielić? Wyślij nam na adres . ZAPEWNIAMY ANONIMOWOŚĆ!

Zofia Zborowska, Andrzej Wrona, fot. Piętka Mieszko/AKPA

Zofia Zborowska URODZIŁA! Pokazała zdjęcie z córką

Zofia Zborowska URODZIŁA! Pokazała zdjęcie z córką