Zosia Zborowska jest polską aktorką znaną z takich produkcji jak „Przystań” czy „Miłość na wybiegu” oraz córką popularnego aktora Wiktora Zborowskiego. Jej mężem jest Andrzej Wrona, z którym ma córkę Nadzieję.

Zborowska tak jak wielu innych polskich celebrytów jest bardzo aktywna na Instagramie, gdzie obserwuje ją ponad 400 tysięcy osób. Treści, które wrzuca pokazują jej duży dystans do siebie i poczucie humoru, a fani uwielbiają ją za szczerość.

Zosia Zborowska usłyszała straszną diagnozę w czasie ciąży – NOWOTWÓR

Zofia Zborowska wyjawiła ile PIENIĘDZY przeznaczyła na pomoc dla Ukrainy!

Odkąd na Ukrainie wybuchła wojna oczy wszystkich są zwrócone w stronę celebrytów, dla których obecna sytuacja jest niczym „pole minowe” – jeden zły komentarz lub post mogą bardzo szybko pogrążyć ich w oczach fanów, a jak wiemy internauci potrafią być bezlitośni a internet nie zapomina. Jakiś czas temu oberwało się Annie Wendzikowskiej za brak reakcji i beztroskie wrzucanie zdjęć z wakacji. Potem gorącą dyskusję wywołała wypowiedź Dody i stylistki Karoliny Domaradzkiej, a ostatnio na ustach wszystkich jest koncert charytatywny, na którym wystąpiły między innymi Justyna Steczkowska, Edyta Górniak i Maryla Rodowicz.

Nic więc dziwnego, że gwiazdy ograniczają się do wrzucania zbiórek i informacji o tym jak pomagać Ukrainie, a swoje komentarze i życie prywatne w mediach społecznościowych ograniczają do minimum. Niektórym fanom to jednak nie wystarcza i dalej atakują celebrytów kąśliwymi uwagami. Taki los spotkał Zofię Zborowską, którą fanka w sztucznie miły sposób zapytała:

Zosiu ile Ty przyjmiesz poszkodowanych pod swój luksusowy daszek?

Aktorka postanowiła nie ignorować tego przytyku i udzieliła jej odpowiedzi w podobnym tonie, jednocześnie zdradzając ile pieniędzy przeznaczyła na wsparcie dla Ukrainy:

Wiadomość od pani Gosi o 3 nad ranem Pani Gosia Gosia oczywiście mnie nie obserwuje. Kochana Pani Gosiu, nie nie przyjmuje nikogo na chwilę obecną ale przeznaczyłam już 30 tysięcy zł na pomoc Ukrainie. Mam nadzieję, że choć troszkę urosłam w pani pięknych, dobrych oczach

Zofia Zborowska wyjawiła ile PIENIĘDZY przeznaczyła na pomoc dla Ukrainy!

fot. Instagram: zborowskazofia

Niewątpliwie jej odpowiedź może się teraz dla wielu innych, dociekliwych fanów okazać wstępem do rozważań czy przekazana suma to dużo czy mało. My ograniczymy się tylko do stwierdzenia, że liczy się każda pomoc i nie powinniśmy zaglądać nikomu do portfela ani tym bardziej zwracać uwagi na to ile uchodźców udało mu się przyjąć do domu.

Zosia Zborowska pokazuje ciało po ciąży i przyznaje, że powrót do formy idzie powoli

Zosia Zborowska, fot. Instagram @zborowskazofia

Zosia Zborowska, fot. Instagram @zborowskazofia

Zofia Zborowska w nowej fryzurze

Zofia Zborowska, fot. Instagram: zborowskazofia

Zofia Zborowska w nowej fryzurze

Zofia Zborowska, fot. Instagram: zborowskazofia

Zosia Zborowska opowiedziała o porodzie: „To, co mogę poradzić, to żeby się nie drzeć”

Zosia Zborowska opowiedziała o porodzie: "To, co mogę poradzić, to żeby się nie drzeć"

Zosia Zborowska

Zofia Zborowska, Andrzej Wrona razem na ściance.

Zofia Zborowska, Andrzej Wrona, fot. Kurnikowski/AKPA.

Andrzej Wrona i Zofia Zborowska na ściance

Andrzej Wrona, Zofia Zborowska/fot. AKPA