Shawn Mendes (24 l.) lubi chwalić się swoją delikatnie wyrzeźbioną klatą. We wtorek rano był kolejny raz widziany z rzekomą dziewczyną, dr Jocelyne Mirandą (51 l.), na randce w Los Angeles.

Tym razem rzekoma para wybrała się na spacer w plenerze w Runyon Canyon. Od miesięcy informatorzy i media amerykańskie spekulują o niecodziennym romansie młodego muzyka i byłego faceta Camili Cabello.

24-letni Mendes randkuje z 24-letnią panią doktor?

Kiedy Shawn Mendes wystąpił TOPLESS, jego domniemana ukochana postawiła na czarne legginsy i obcusły tank top w tym samym kolorze. Jednak po spacerze została zauważona w czerwonej bluzie z napisem „Kocham cię, kochanie”. Czy to potwierdzenie ich romansu?

Shawn Mendes na kolejnej randce z dr Mirandą?

Para, którą po raz pierwszy widziano razem na randce zeszłego lata, jest widywana razem od czasu do czasu po rozstaniu piosenkarza z Camilą Cabello w listopadzie 2021 roku. Ostatnio paparazzi sfotografowali domniemaną parę podczas wspólnej wizyty w sklepie spożywczym w Los Angeles, a także w domu Mendesa w Zachdonim Hollywood.

Shawn Mendes chwali się swoim sześciopakiem, pokazując tors bez koszulki

Ostatnio dr Miranda towarzyszyła Mendesowi na afterparty po rozdaniu nagród muzycznych Grammy, mimo że niektórzy fani twierdzili, że ich związek jest ściśle zawodowy.

 

 

Shawn Mendes i Camila Cabello

Shawn Mendes i Camila Cabello fot. BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Fot. MARIO ANZUONI / Reuters / Forum