Shawn Mendes (24 l.) podczas piątkowego wywiadu dla RTL Boulevard, zdementował plotki, że spotyka się z inną gwiazdką Sabriną Carpenter (24 l.) podczas piątkowego wywiadu. W sieci od razu wybuchły spekulacje, że tym samym muzyk potwierdza swój związek z 51-letnią fizjoterapeutką.

24-letni Shawn Mendes topless na randce z 51-letnią dziewczyną

Plotki o randkowaniu krążyły wokół tej dwójki od lutego, kiedy plotkarski blog DeuxMoi napisał, że byli „ewidentnie na randce” w słynnej restauracji Horses w Los Angeles, gdzie wydawało się, że jest im „bardzo swobodnie w swoim towarzystwie”. Para ponadto nie zrobiła nic, aby rozwiać plotki, kiedy widziano ich tydzień później na spacerze w Los Angeles.

Shawn Mendes potwierdził związek z 51-latką?

Przypominamy, że Shawn Mendes niedawno wiązany był z dr Jocelyne Mirandą (51 l.), która jest ponad dwukrotnie starsza od niego. W sieci od razu zawrzało od komentarzy, „Zaprzeczył związkowi z Carpenter, czyli tym samym potwierdził związek z Mirandą”, brzmiało wiele z nich.

Shawn Mendes randkuje z 51-letnią panią doktor?

Na razie jednak ani Mendes, ani Miranda nie dementują plotek o związku, ani o jego… braku. Wcześniej Shawn Mendes był w relacji z Camilą Cabello (26 l.).