Shawn Mendes (24 l.) i Camila Cabello (25 l.) podobno zakończyli swój niedawno odnowiony romans. Jak donosi The Sun – Cabello i Mendes wrócili do siebie zaledwie 6 tygodni temu, ale się już rozstali i tym razem to już „prawdziwy” koniec.

Shawn Mendes kupuje kwiaty na randkę z Camilą Cabello

Shawn i Camila mają długą historię i ponownie sprawdzili opcję powrotu swojego życia […] Ale to był tylko przelotny romans. Teraz położyli temu kres […] Zdali sobie sprawę, że prawdopodobnie błędem było dawanie sprawom jeszcze jednej szansy. W końcu rozstali się za pierwszym razem z jakiegoś mocnego powodu […] W rzeczywistości oboje wiedzą, że nie pasują do siebie romantycznie, podaje informator brytyjskiemu dziennikowi.

Para pojawiła się razem publicznie latem 2019 roku i byli ze sobą podczas pandemii COVID-19. Rozstali się jednak pod koniec 2021 roku, po 2 latach związku.

Camila Cabello i Shawn Mendes rozstali się

Jednak w połowie kwietnia bieżącego roku krążyły plotki, że znów są razem. Następnie widziano ich całujących się na Coachelli. A jeszcze 2 tygodnie temu wszystko wydawało się OK, kiedy pojawili się w New Jersey na koncercie Taylor Swift.

O co chodzi z nowym związkiem Cabello i Mendes?

Para wtedy nie mogła oderwać od siebie rąk i wyglądali na bardzo zakochanych. Ich „powrót” do siebie trwał tak krótko, że według informatora para nie ma zamiaru wydawać oficjalnego oświadczenia.