Podczas pierwszego wieczoru festiwalu Coachella 2023 Shawn Mendes został sforografowany z Camilą Cabello podczas płomiennego pocałunku. Na wideo, które pojawiło się w sieci Camila Cabello i Shawn Mendes uśmiechają się do siebie, a następnie zaczynają się całować, na co patrzyli ludzie w tłumie.

Shawn Mendes spaceruje topless ze swoją 51-letnią dziewczyną

Przypominamy, że para rozstała się w listopadzie 2021 roku, a od tamtej pory obie strony wiązane były w mediach z innymi partnerami, „Cześć, postanowiliśmy zakończyć nasz romantyczny związek, ale nasza miłość do siebie, jako drugiego człowieka jest silniejsza niż kiedykolwiek”, brzmiało oświadczenie pary.

Shawn Mendes i Camila Cabello znów razem?

Ich rozstanie było zaskoczeniem dla fanów, ponieważ para została przyłapana na całowaniu się w Miami na chwilę przed informacją o zerwaniu. Chociaż nie ujawnili zbyt wiele o swoim romansie, wiadomo jednak, że chodziło o karierę i ówczesne priorytety zawodowe. 

Shawn Mendes właśnie potwierdził romans z 51-latką?

Po ich rozstaniu Shawn Mendes był związany z kilkoma kobietami, w tym z 51-letnią dr Jocelyne Mirandą, a także kanadyjską gwiazdą pop Sabriną Carpenter. Zaś Camila Cabello spotykała się z prezesem Lox Club, Austinem Kevitchem.