Heidi Klum (47 l.) udowodnia, że wiek to tylko liczba. Modelka zbliża się do 50. a nigdy nie wyglądała lepiej. Heidi opublikowała wideo na Instagramie, na którym ubrana w zmysłową stylizacje pokazuje swoje kocie ruchy.

Heidi Klum pokazała powiększony BRZUSZEK

Heidi Klum zachwyca figurą w obcisłym kombinezonie

Heidi Klum jest zakochana jak nigdy przedtem. Supermodelka ma za sobą dwa małżeństwa, ale to związek z gitarzystą zespołu Tokio Hotel, Tomem Kaulitzem daje jej tyle szczęścia. Między nimi jest 16 lat różnicy, ale im nie przeszkadza ta różnica wieku. Para tworzy udane małżeństwo, a Heidi chwali ukochanego w wywiadach podkreślając przy okazji, jak bardzo jest zakochana.

Heidi Klum nigdy nie była tak szczęśliwa w małżeństwie, jak z Tomem Kaulitzem

Modelka na jakiś czas musiała porzucić obowiązki, wszystko za sprawą koronawirusa. Klum zachorowała i musiała przejść obowiązkową kwarantannę. Heidi już wróciła do pracy ze zdwojonym entuzjazmem i wygląda na to, że nie brakuje jej energii.

Opublikowała filmik, na którym dumnie prezentuje długie nogi w seksownych, skórzanych spodniach.

Heidi zna się na najnowszych trendach i postawiła na całą stylizację ze skóry. Obcisłe skórzane spodnie miały wycięcia wzdłuż nogawek aż do kolan, podkreślając obłędnie długie nogi modelki. Celebrytka połączyła obcisłe spodnie z skórzaną bluzką z bufiastymi rękawkami i złotymi szpilkami.

Patrząc na zdjęcia Klum można dojść do wniosku, że czas się dla niej zatrzymał. Modelka w dalszym ciągu wygląda młodo i promiennie a do tego tryska entuzjazmem.

Podoba się Wam ten look?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Heidi Klum nie dogaduje się z Sealem w kwestii wychowywania dzieci

Heidi Klum uderza w ex męża SEAL’A: „W końcu mam partnera”

Heidi Klum ujawniła wyniki na obecność koronawirusa

Heidi Klum i Tom Kaulitz na spacerze z psem.

Heidi Klum i Tom Kaulitz, Fot.Forum/Backgrid UK.

Heidi Klum i Tom Kaulitz przyłapani przez fotoreporterów.

Heidi Klum i Tom Kaulitz. Fot.Forum/Backgrid USA.