Heidi Klum udzieliła wywiadu dla majowego wydania „Red Magazine”. Już dawno tak się nie otworzyła, jak teraz. Powiedziała między innymi, że w końcu jest szczęśliwa sama ze sobą.

Czuję się szczęśliwa tym, kim jestem i jaka jestem. Noszę spodnie, które chcę nosić i żyję swoim życiem, aby móc żyć – mówi Heidi.

Heidi Klum o relacji z Sealem

Heidi Klum uderza w ex męża SEAL’A: „W końcu mam partnera”

Wypowiedziała się również na temat wspólnego wychowywania dzieci z byłym mężem, Sealem, z którym rozwiodła się w 2014 roku po dziewięcioletnim małżeństwie.

Staramy się, jak możemy. Wiesz, zawsze istnieje powód, dla którego nie jesteś już z kimś. To nie wszystko wygląda tak różowo jak się wydaje, czasami jest trudno, ale wtedy musimy zebrać się razem jako rodzina – przyznaje Klum.

Heidi Klum ujawniła wyniki na obecność koronawirusa

Heidi Klum i Seal mają: 15-letniego Henry’ego, 13-letniego Johana i 9-letnią Lou. Modelka ma jeszcze 16-letnią Helene z byłym mężem Flavio Briatore, ale Seal oficjalnie adoptował ją w 2009 roku.

Jeśli chodzi o karierę – po prawie trzech dekadach w branży modelingowej przyznała, że „przyzwyczaiła się już” do przestrzegania ścisłego harmonogramu diety.

Na początku musiałam być zdyscyplinowana w kwestii jedzenia, a teraz jestem do tego przyzwyczajona. Jest tak wiele opcji, po prostu wybieram właściwe rzeczy dla mnie i wtedy nie walczę z jedzeniem – tłumaczy modelka.

Heidi Klum namiętnie całuje się ze świeżo upieczonym mężem (ZDJĘCIA)

Heidi Klum opowiedziała również o swoim nowym związku z Tomem Kaulitzem, którego poślubiła podczas prywatnej ceremonii w lutym 2019 roku. Z kolei wesele zorganizowała w sierpniu ubiegłego roku.

Dogaduje się z moimi dziećmi, fajnie spędzają z nim czas… jest 30-letnim mężczyzną, więc jest w nim inne życie i dusza – zdradziła modelka.

Heidi Klum zabrała Toma Kaulitza na lody z rodziną (ZDJĘCIA)