Salma Hayek została okrzyknięta jedną z najseksowniejszych kobiet na Ziemi. Aktorka opublikowała na Instagramie zdjęcie samej siebie, bez make-up’u i filtrów, zaraz po przebudzeniu. Fani byli wprost wstrząśnięci i dopytywali  w komentarzach jak to robi, że w dalszym ciągu wygląda tak młodo.

WOW! Salma Hayek kończy 53 lata – pokazała się W BIKINI!

Salma Hayek bez makijażu wygląda nieziemsko

Aktorka jest doskonałym dowodem na to, że piękno nie ma wieku. Salma Hayek jest po pięćdziesiątce, a w dalszym ciągu wygląda fantastycznie. Zawsze mogła pochwalić się kobiecą sylwetką – imponującym biustem i seksownymi biodrami. Do dziś ma genialną figurę. Nie bez powodu znalazła się na liście najpiękniejszych aktorek – chodząca kobiecość!

Salma pochodzi z Meksyku. Jej konto na Instagramie obserwuje 14,5 mln. Internautow. Aktorka na najnowszym zdjęciu pokazała się bez makijażu. Na jej twarzy nie widać ani jednej zmarszczki. Hayek zapozowała leżąc na łóżku w liliowej koszulce, która miała napis „wdzięczna”.

No cóż, chyba każdy byłby wdzięczny za taki wygląd w wieku 54 lat 🙂

Hayek słynie z tego, że starzeje się z klasą i nie przesadza z zabiegami medycyny estetycznej.

Pod zdjęciem posypały się komplementy od fanów, którzy zgodnie stwierdzili, że Hayek wygląda o połowę młodziej, niż ma w rzeczywistości. Jeden z komentujących napisał, że aktorka musi być„nieśmiertelna”, bo praktycznie się nie starzeje.

A Wy, ile byście jej dali lat?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Salma Hayek na Oscarach w naszyjniku wartym 4 MILIONY dolarów (ZDJĘCIA)

Salma Hayek: Weinstein zmusił mnie do sceny seksu lesbijskiego

Salma Hayek jako blondynka (ZDJĘCIA)

Zjawiskowa Salma Hayek pozuje przed fotoreporterami.

Salma Hayek, fot.Forum/REUTERS/Toby Melville

Salma Hayek uśmiecha się do fotoreporterów.

Salma Hayek, fot.Forum/ Backgrid USA