Jak donoszą media za oceanem Johnny Depp przeszedł znaczną metamorfozę przed wystąpieniem na czerwonym dywanie w Cannes. Okazuje się, że stan jego wyglądu był na tyle „dramatyczny”, że trzeba było mu poświęcić kilka godzin na doprowadzenie go do porządku.

Johnny Depp nie dba o siebie

„Został odświeżony”, powiedział informator z festiwalu, dodając, że notorycznie zaniedbany supergwiazdor został obsłużony przez zespół wysoko opłacanych profesjonalistów w apartamencie hotelu JW Marriott na La Croisette, gdzie ceny pokoi zaczynają się od 1000 dolarów za noc.

Fani żałują, że zauważyli ten krępujący szczegół u Johnny’ego Deppa, „Co się dzieje z jego zębami!”

Podczas światowej premiery swojego filmu „Jeanne du Barry”, który otworzył festiwal w zeszłym tygodniu, 59-letni Depp ubrany był w szyty na miarę smoking projektu Kim Jonesa dla Diora.

Depp jest twarzą męskiego zapachu tej francuskiej marki, więc firmie zależało, by prezentował się „godnie”.

Johnny Depp przywitany 7-minutową owacją w Cannes! Ledwie powstrzymywał łzy

Aktora otaczało również wielu asystentów. Również Dior ubrał go na konferencję prasową filmu oraz na kolację zorganizowaną przez markę i szampana Moët et Chandon. Dior, jak donosi Page Six, również pokrył koszty jego stylizacji.

Mimo że Depp robił wielkie wrażenie swoim wyglądem, to rozmowa miasta skupiała się na jego zębach, które na czerwonym dywanie odsłoniły brudne, brązowe szkliwo. Fani zareagowali na to z przerażeniem w mediach społecznościowych.

.