Amber Heard (36 l.) uważa, że ​​jeden konkretny dowód, który nie został dopuszczony na sali sądowej podczas jej procesu o zniesławienie z byłym mężem Johnnym Deppem, mógł zmienić werdykt.

Elon Musk pozwał Amber Heard: chodziło o embriony

Amber Heard zabrała głos po raz pierwszy po przegranym procesie

W ostatnim odcinku swojej ekskluzywnej rozmowy z Savannah Guthrie dla NBC News nadawanej w całości w miniony piątek, aktorka wyznała:

Istnieje segregator z wieloletnimi notatkami datowanymi na rok 2011 od samego początku mojego związku, który został stworzony przez mojego lekarza, któremu zgłaszałam nadużycia […] Jej notatki przedstawiały lata — lata — wyjaśniania w czasie rzeczywistym tego, co się dzieje.

Amber Heard nie odpuszcza

Udostępnione w Dateline notatki stwierdzały, że aktorka powiedziała swojemu terapeucie, że Depp „uderzył ją” i „rzucił ją na podłogę” w styczniu 2012 roku, a 8 miesięcy później „rozdarł jej koszulę nocną” i „rzucił ją na łóżko”. Heard stwierdziła również, że 59-letni aktor „Piratów z Karaibów” „rzucił ją o ścianę i groził, że ją zabije”.

Tak mieszka Amber Heard: wielka willa na pustyni  z własnym mostem

„Sędzia uznał te notatki za pogłoski i za niedopuszczalne”, gdyż według amerykańskiego prawa, notatki terapeuty nie są oficjalnym dowodem, gdyż nie można uznać, że to co mówiła podczas terapii Heard było prawdą.

Amber Heard fOT. POOL / Reuters / Forum

Johnny Depp i Amber Heard Fot. SL, Javiles / BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Johnny Depp i Amber Heard gdy byli małżeństwem.

Johnny Depp z ówczesną żoną Amber Heard . Fot.Forum.