A jednak! Johnny Depp spotyka się ze swoją prawniczką. Nie jest nią jednak Camilla Vasquez , z którą łączyli go od czasu procesu z Amber Heard. Johnny Depp spotyka się z Joelle Rich 37-letnią prawniczką z Londynu, która reprezentował 59-letniego Deppa w jego brytyjskiej sprawie o zniesławienie przeciwko dziennikowi The Sun w 2020 roku.

Johnny Depp oferuje swoje usługi na wesela i pogrzeby

Mimo, że londyńska sprawa została przegrana, to para jakoś się zbliżyła. Joelle Rich – partnerka w kancelarii prawnej Schillings – przyjeżdżała z gwiazdą „Piratów z Karaibów” na rozprawy w Wirginii, siadała bezpośrednio za nim w pierwszym rzędzie, machała do fanów pod koniec dnia, a nawet odjeżdżała z nim jednym samochodem. Dziś okazuje się, że nie była jego wsparciem prawnym podczas rozprawy, a… osobistym.

Johnny Depp i Joelle Roch

Nie jest jasne, kiedy ich związek stał się poważny. Jednak informator amerykańskiego magazynu UsWeekly ujawnił, że oboje spotkają się „dyskretnie” w hotelach. To początkowe stadium romansu.

Internet oszalał! Jest pierwsze zdjęcie Deppa jako króla Ludwika

„Chemia między nimi jest bardzo widoczna […] Jest między nimi poważnie”, wyznało źródło.

Joelle Rich jest matką dwójki dzieci. Prawniczka sama jest w trakcie rozwodu. Mieszka na co dzień w Londynie, gdzie ostatnimi czasy często przebywa Johnny Depp.