W trakcie 6-tygodniowego procesu o zniesławienie, który zakończył się tym, że ława przysięgłych poparła 58-letniego Deppa, przeciwko jego byłej żonie Amber Heard, był tym, czym żył cały świat. Przynajmniej ta część, która interesuje się popkulturą.

Johnny Depp ma ROMANS ze swoją prawniczką?

Johnny Depp ma romans z Camille’ą Vasquez?

W czasie tego medialnego „show”, Camille’a Vasquez, jedna z adwokatek Deppa, stała się przedmiotem zainteresowania mediów społecznościowych. Jedna z dominujących fabuł snutych przez widzów, którzy obsesyjnie śledziła proces, dotyczyła spekulacji, że Vasquez spotyka się ze swoim sławnym klientem. 

Camille’a Vasquez i Johnny Depp

 Wydaje mi się, że chodzi o bycie kobietą, która po prostu wykonuje swoją pracę […] To rozczarowujące, że niektórzy mówią, że moje interakcje z Johnnym, który jest przyjacielem, którego znam i reprezentuję od czterech i pół roku, że moje interakcje w jakikolwiek sposób były niewłaściwe lub nieprofesjonalne. To rozczarowujące słyszeć – wyznała Camille’a Vasquez.

Johnny Depp wraca do gry, obserwujesz już jego TikToka?

Bardzo zależy mi na moich klientach i oczywiście zbliżyliśmy się do siebie. Ale kiedy mówię „my”, mam na myśli cały zespół, w tym oczywiście Johnny’ego – dodała.

Camille Vasquez Fot: SL, Javiles / BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Johnny Depp no, Credit line: POOL / Reuters / Forum