Kate Middleton i książę William poznali się w 2001 roku. Oboje studiowali na tej samej uczelni, ten sam kierunek. Od niepozornej relacji, rozpoczęła się wielka miłosna przygoda. Jak się jednak okazuje, nie zawsze było tak kolorowo.

NEWSY Przypadkowo wyszło na jaw, jak księżna Kate słodko nazywa księżniczkę Charlottę

Księżna Kate i książę William studiowali historię sztuki na Uniwersytecie w St Andrews w Szkocji. Ich drogi rozeszły się ponieważ książę William zmienił kierunek studiów, a później poszedł do wojska. Księżna Kate rozpoczęła pracę w sklepie Jigsaw, wciąż jednak pozostawali w kontakcie.

Później gdy byli już parą, książę William nie zawsze był jej wierny. Z książki „Kate. Księżna Cambridge” autorstwa Marci Moody dowiadujemy się, że księżna Kate nie miała wcale lekko:

Zamiast spędzać wolne dni w stolicy lub w Berkshire, wolał wypady do barów z kolegami z oddziału. Kiedy w końcu zjawił się w Londynie, wybrał się do klubu, ale bez Kate i intensywnie flirtował z jedną z dziewcząt, o czym nazajutrz doniosły wszystkie brukowce. Kate miała dość. Dla niej takie zachowanie oznaczało brak szacunku – czytamy.

Oto prawdziwy powód, dla którego księżna Kate nie chciała przybyć na baby shower u Meghan

Spodziewalibyście się tego?

File photo shows Britain's Prince William and Catherine, Duchess of Cambridge, walking after their wedding ceremony in Westminster Abbey in central London
5
3