Program „Love Island” dopiero wystartował i już cieszy się ogromną popularnością. Jedną z najbardziej charakterystycznych uczestniczek jest 20-letnia Ada Śledź pochodząca z Wrocławia. Bardzo chce zostać celebrytką – próbowała już swoich sił w programach, takich jak „Apetyt na miłość” oraz „Top Model”.

Love Island. Wyspa miłości: Dominik wyznaje Oliwii, że grał w filmach porno – PRZEDPREMIEROWO! (VIDEO)

Kim jest Ada Śledź – uczestniczka Love Island?

Ada Śledź pracuje jako modelka. Udało jej się też zdobyć tytuł Miss Dolnego Śląska Nastolatek 2016 oraz Vice Mis Polski Nastolatek 2017.

Love Island. Wyspa miłości – TO ONI zamieszkają w luksusowej willi w gorącej Hiszpanii!

Jak podkreśla, nie znosi nudy. Jest ogromną flirciarą, co widać w programie, ale nie była nigdy w dłuższym związku. Uwielbia dobrą zabawę i właśnie głównie po to zgłosiła się do show – a może przy okazji pozna tego jedynego. Idealny mężczyzna dla Ady musi być szalony, komunikatywny, a jednocześnie szczery i godny zaufania.

Jest bardzo pewna siebie, a za swój atut uważa zgrabne nogi, kształtne piersi i piękne oczy. Ciężko trenuje na siłowni, żeby mieć doskonałe ciało.

Po dwóch tygodniach programu Ada otrzymała łatkę uwodzicielki – przebiera w facetach i komplikuje związki pozostałych par. Widzowie i uczestnicy twierdzą, że nie ma granic.

Ada Śledź – Instagram

Ada jest aktywna na Instagramie. Prowadzi konto pod nazwą @flychanelle i ma już ponad 40 tysięcy obserwujących.

Myślicie, że zostanie celebrytką? Zobaczcie więcej zdjęć niżej w galerii.

ZOBACZ TAKŻE:

Big Brother: Magda Wójcik planuje poważną operację! Ułatwi jej to funkcjonowanie na co dzień

Uczestniczka Warsaw Shore z pokaźnym brzuchem. Upijała się w reality show, a teraz będzie przykładną mamą.