Adele (32 l.) schudła prawie 50 kilogramów. O jej spektakularnej metamorfozie mówi się od miesięcy. Zwłaszcza kilka dni temu było niezwykle głośno, bo piosenkarka po raz pierwszy od wielu miesięcy pokazała zdjęciem na którym widać jej całą, odmienioną sylwetkę.

Adele schudła prawie 50 kg dzięki diecie sirtfood – na czym dokładnie polega? (DIETY GWIAZD)

Adele nie pozbyła się kompleksów

Do czasu zdjęcia zamieszczonego przez artystkę, jej nową figurę mogliśmy oglądać właściwie tylko na zdjęciach paparazzi. I okazuje się, że Adele nie bez powodu nie zamieszczała swoich fotek. Okazuje się, że jest nieco zakłopotana całą sytuacją i komplementami.

Adele uważa, że cała ta sprawa jest po prostu krępująca. Pomimo tego, że nigdy nie wyglądała lepiej, wciąż walczy z kompleksami i pracuje nad samooceną. Czasami trudno jej uwierzyć w to, co piszą ludzie o jej wspaniałej sylwetce. Adele powtarza, że często jest w szoku, kiedy patrzy w lustro i widzi nową siebie – twierdzi informator magazynu Heat.

Mimo to jest zadowolona ze zmiany w wyglądzie. Teraz znacznie chętniej sięga po ubrania, których wcześniej nie zdecydowałaby się założyć.

Świetnie się bawi przymierzając i kupując nowe ubrania – od skąpych spódniczek do kreacji na czerwony dywan. Zachowuje się tak, jakby nadrabiała wszystkie lata, kiedy jej figura wyglądała inaczej – dodaje źródło.

ZOBACZ TEŻ:

Znajomy Adele zdradza, jak gwiazda zachowuje się jako MATKA

WŚCIEKŁA i CHUDA Adele przyłapana przez paparazzi (ZDJĘCIA)

Adele sprzedała swoją posiadłość. I STRACIŁA dużo pieniędzy!

Adele w czarnej mini

Adele/fot. Instagram/adele

Adele w sukience w panterkę. Pozuje z Kingą Rusin

Adele, Kinga Rusin/fot. Instagram/kingarusin