Na początku tego roku Adele zaprezentowała swój długo oczekiwany album „30”, inaugurującym koncertem. Później jej powrót na scenę miał mieć miejsce w Las Vegas, gdzie miała zostać rezydentem przez kolejne miesiące. Niestety tuż przed pierwszym występem piosenkarka odwołała show. Powodem miały być wywołane Covidem braki w personelu, a co za tym idzie show nie było przygotowane tak, jak ona sobie to wyobrażała.

ZDRUZGOTANA Adele w ostatniej chwili odwołuje trasę koncertową. Fani WŚCIEKLI!

Adele stresuje się przed koncertami

Adele ogłosiła łamiącym się głosem w filmiku, który obiegł cały internet, a jej rezydenturę w Las Vegas przeniesiono na koniec tego roku. Rok prawie się kończy, a co za tym idzie do pierwszego koncertu Adele zostało już bardzo niewiele czasu. Jak się okazuje, pomimo dodatkowego czasu na przygotowanie piosenkarka wciąż jest niespokojna i pełna obaw o swoje występy, czego dała dowód w najnowszym wpisie.

Czuję mieszankę różnych uczuć, kiedy to piszę – napisała gwiazda w poście z 17 listopada. „Jestem bardzo rozemocjonowana, niesamowicie zdenerwowana, ale nie mogę usiedzieć spokojnie, ponieważ jestem tak podekscytowana”.

Adele kontynuowała: Czuję się milion mil od domu, nie mogę przestać myśleć o tym, kiedy byłam mała i widziałam Toma Jonesa w Mars Attacks i pomyślałam, jak się dostał z Walii do Las Vegas!? Zawsze boje się przed swoim show, i traktuję to jako dobry znak, ponieważ oznacza to, że mi zależy i oznacza, że po prostu chcę wykonywać dobrą robotę.

Nadąsana Adele wypoczywa z chłopakiem na Sardynii

Zdobywczyni Grammy przyznała następnie, jak opóźniony start jej programu przyczynił się do tego stanu:

Może to dlatego, że nie zaczęłam, kiedy powinnam – napisała. Może to dlatego, że jest to premiera, może to dlatego, że Hyde Park poszło tak świetnie, może dlatego, że uwielbiam program, nie wiem. Ale mogę śmiało powiedzieć, że nigdy nie byłam bardziej zdenerwowana przed występem w mojej karierze, ale jednocześnie chciałbym, żeby to było już jutro!

Jej notatka kończyła się: „Nie mogę się doczekać, kiedy was tam zobaczę”.

Oto jak właściwie powinno wymawiać się imię Adele!

W sierpniu Adele ujawniła rzekomą przyczynę opóźnienia, nazywając to „najgorszym jak dotąd momentem w jej karierze”.

Po prostu nie było w nim duszy – powiedziała Elle. Konfiguracja sceny nie była właściwa. Była bardzo oderwana ode mnie i mojego zespołu i brakowało jej intymności.

Adele tłumaczy się, dlaczego odwołała swoje koncerty: „To nie miało duszy”

Chociaż była to trudna decyzja, Adele powiedziała, że uważa ją za słuszną.

Pierwsze kilka miesięcy było naprawdę trudne – przyznała. Byłam zakłopotana, ale to sprawiło, że moja pewność siebie wzrosła, ponieważ była to bardzo odważna rzecz do zrobienia. I nie sądzę, aby wielu ludzi zrobiło to, co ja. Jestem z siebie bardzo dumna, że jestem czuła a moje artystyczne potrzeby.”

Adele attending the Brit Awards 2022 at the O2 Arena, London. Picture date: Tuesday February 8, 2022.,Image: 660670647, License: Rights-managed, Restrictions: , Model Release: no, Credit line: Ian West / PA Images / Forum

Adele poses as she arrives for the Brit Awards at the O2 Arena in London, Britain, February 8, 2022,Image: 660671493, License: Rights-managed, Restrictions: , Model Release: no, Credit line: TOM NICHOLSON / Reuters / Forum

Adele receives the award for Artist of the Year at the Brit Awards at the O2 Arena in London, Britain, February 8, 2022,Image: 660728948, License: Rights-managed, Restrictions: , Model Release: no, Credit line: PETER CZIBORRA / Reuters / Forum