Brytyjskie media piszą o tym na pierwszych stronach! Adele (34 l.), słynna kibicka, nie będzie zagrzewać do boju swojej drużyny narodowej podczas mundialu w Katarze. Jak donoszą plotki z Wysp, podobno Adele odmówiła kibicowania Anglii na mundialu, aby ratować swoje struny głosowe.

Adele strasznie nerwowa przed występem w Las Vegas

Według brytyjskiego dziennika The Sun, Adele stara się „unikać nadmiernego obciążenia” swoich strun głosowych i ucieka się do „szeptania”, gdy nie jest na scenie. A wszystko to związane jest z jej rezydencją w słynnym The Colosseum w Caesars Palace w Las Vegas. Artystka ma do odegrania jeszcze wiele koncertów do końca marca 2023 i nie może sobie pozwolić na żadną wpadkę.

Zwykle krzyczałaby i krzyczała, by wesprzeć chłopców, ale powstrzymuje to ze względu na swoje obowiązki, jako muzyka, wyznało źródło.

Adele nie kibicuje swojej drużynie narodowej

Dla przypomnienia, Adele przeszła operację strun głosowych w 2011 roku. Jak donosi The Daily Mail, Dr Steven Zeitels, którego pacjentami byli między innymi Julie Andrews czy Lionel Richie, leczył Adele po tym, jak ból jej strun głosowych spowodował utratę głosu.

Oto jak właściwie powinno się wymawiać imię „ADELE”

Podczas dwugodzinnej operacji użył narzędzi mikrochirurgicznych i lasera do usunięcia polipa i naprawy pękniętego naczynia krwionośnego. Operacja okazała się sukcesem, a Adele powróciła do pracy na scenie.

A wy? Dbacie o swoje struny głosowe? Czy będziecie dzisiaj krzyczeć jak szaleni podczas meczu Polska-Francja?