Adele (32 l.) należy do skrytych osób i bardzo chroni swoją prywatność. Gwiazda od kiedy spektakularnie schudła, nie chwali się przesadnie swoją metamorfozą. Nowe zdjęcia Adele są na wagę złota, tak jak informacje o jej życiu prywatnym. Z okazji urodzin przyjaciółki, Nicole Richie (39 l.) wokalistka opublikowała nagranie na Instagramie na którym widać, jak ogromną drogę zrobiła, by wyglądać tak jak teraz.

Adele oskarżona o RASIZM. Poszło o fryzurę (ZDJĘCIE)

Adele świętuje urodziny Nicole Richie

Rok 2020 z pewnością należy do Adele i jej spektakularnej metamorfozy. Gwiazda nie tylko schudła, ale zmieniła również sposób życia i dbania o siebie i swoje zdrowie. Wokalistka jest raczej skrytą osobą i nie mówi za dużo o swoim życiu prywatnym. Okazuje się, że Adele od lat przyjaźni się z Nicole Richie, która jest adoptowaną córką Lionela Richie i siostrą Sofii Richie.

CHUDZIUTKA Adele jest dumna ze swojej metamorfozy. Pokazała się w bikini – co za CIAŁO

Artystka postanowiła z okazji urodzin przyjaciółki złożyć jej życzenia na Instagramie i pokazała nigdy dotąd nie publikowane wideo i zdjęcia z Nicole. Adele wrzuciła na Instagrama prywatne nagranie, na którym Nicole prankuje wokalistkę.

Widać, że Adele wykonała kawał dobrej roboty nad swoją sylwetką. Artystka na nagraniu występuje bez makijażu, w dresie i ze swobodnie rozpuszczonymi włosami.

Przyjaciele i bliscy kibicowali Adele w tej zmianie. Wokalistce udało się schudnąć ponad 45 kilo. Jest pod stałą opieką trenerów personalnych i dietetyków, dlatego udało się jej uniknąć efektu jojo.

Gwiazda czuje się świetnie i tak też wygląda. Fani w komentarzach kompletnie oszaleli, gdy okazało się – że Adele i gwiazda reality-show Nicole Richie się przyjaźnią.

Jak widać, można zbudować prawdziwą przyjaźń z dala od show-biznesu.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Adele jest jeszcze chudsza niż była. Wygląda jak Beyonce

Pijana Adele tańczy przed telewizorem (ZDJĘCIA)

Adele schudła prawie 50 kg dzięki diecie sirtfood – na czym dokładnie polega? (DIETY GWIAZD)

Adele i Nicole Richie na jednym zdjęciu.

Adele, Nicole Richie, fot.Instagram/adele.

Adele z przyjaciółmi na imprezie.

Adele z przyjaciółmi na imprezie. Fot.Instagram/adele.

Adele świętuje urodziny Nicole Richie.

Adele świętuje urodziny Nicole Richie. Fot.Instagram/adele.