Spektakularna metamorfoza Adele (32 l.) od dłuższego czasu jest tematem numer jeden, gdy mówi się w kontekście o artystce. Gwiazda udowodniła, że systematycznością i zaangażowaniem można osiągnąć imponujące efekty. Adele schudła ponad 50 kg. i od kiedy jest szczuplejsza, to chętniej podkreśla nową figurę. Pokazała się w obcisłym topie podczas filmiku promującego najnowszy odcinek „Saturday Night Live”.

13 TWARZY Adele – znacie je wszystkie? (ZDJĘCIA)

Adele w roli prowadzącej program

Adele od czasów pamiętnego zdjęcia z Kingą Rusin nie przestaje zachwycać. Gwiazda sporo schudła na przestrzeni ostatnich lat i nie przypomina samej siebie z początku kariery. Wokalistka po rozwodzie z mężem postanowiła coś zmienić w swoim życiu i zaczęła od metamorfozy sylwetki. Adele zaczęła ćwiczyć i zdrowo się odżywiać a kilogramy poleciały w ekspresowym tempie.

Kinga Rusin dostała KOMPLEMENT od Beyonce! A do tego zdjęcie z Adele!

Rok 2020 z pewnością należy do Adele. Każde pojawienie się gwiazdy na imprezach branżowych przyciąga tłumy, a teraz artystka wystąpi w roli prowadzącej najnowszego odcinka „Saturday Night Live”.

Adele na filmiku promującym wygląda jak prawdziwa diva. Mimo maseczki na twarzy widać, że ma perfekcyjny makijaż i tryska humorem.

Artystka wystąpiła w obcisłym welurowym topie, który idealnie wpasowuje się w jesienną modę i prostych, czarnych dżinsach. Włosy miała idealnie ułożone na fryzurę rodem z lat 20.

Adele na Instagramie dokumentowała, jak wyglądają jej przygotowania do roli prowadzącej. Piosenkarka nie ukrywała podekscytowania i przyznała, że jest zachwycona, ale i podenerwowana.

https://www.instagram.com/p/CGfpHYogAPE/

Adele wychodzi ze strefy komfortu i cały czas stawia przed sobą nowe wyzwania.

Trzeba przyznać, że gwiazda promienieje i nigdy nie wyglądała lepiej.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Adele oskarżona o RASIZM. Poszło o fryzurę (ZDJĘCIE)

Adele jest jeszcze chudsza niż była. Wygląda jak Beyonce

Pijana Adele tańczy przed telewizorem (ZDJĘCIA)

Zadowolona Adele biega po plaży.

Adele na plaży. Fot.Forum/Backgrid UK.

Odmieniona Adele w czarnej mini - pokazała jak schudła.

Adele/fot. Instagram/adele.

Adele chowa się przed fotoreporterami

Adele chowająca się przed fotoreporterami, fot.Forum/Backgrid UK.